عینک آفتابیELDORADO
دیزاین ایتالیا
فریم طبی کائوچویی استات
دارای دسته فنر دار
uv400پلاریزه
گارانتی 15ماهه
ارسال رایگان به تمام ایران
قابلیت نصب انواع عدسی های طبی
در پایین صفحه بیشتر در باره عینک طبیELDORADOبدانید.

دسته بندی : عینک آفتابی زنانه

برند : Eldorado

اشتراک گذاری:

تمام قاب‌های الدرادو در ایتالیا طراحی شده‌اند.

الدرادو فقط از متریال های خوب استفاده می کند، از استات و فلزی که عینک خود را با آن می سازیم تا لنزهای درجه یک. ما با برخی از بهترین تامین کنندگان در جهان کار می کنیم، بنابراین بهتر است باور داشته باشید که فریم های شما درست خواهند بود. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در قاب های ما وجود داردرا ببینید.

انتخاب عدسی مناسب فریم کیک کنید

گارانتی عینک های الدرادو:

برند الدرادو با داشتن نمایندگی رسمی در ایران در گارنتی های خود بسیار معتبر و مشتری مدار میباشد. تمامی محصولات الدرادو دارای 15ماه گارانتی اتصالات و رنگ ها میباشد.(به هنگام خرید عینک های الدرادو جهت فعال بود گارانتی از فروشنده فروشگاه بینایی سنجی یا عینک فروشی برگه گارانتی دریافت کنید) 

uv400

نور فرابنفش به مانند امواج رادیویی، پرتوهای گاما، پرتوهای ایکس و مادون قرمز نوعی تابش الکترومغناطیسی می باشد. نور فرابنفش که از خورشید سرچشمه می گیرد، برای انسان ها قابل مشاهده نیست. این نور که باعث درخشش پوسترهای مشکی روشن می شود، در آفتاب سوختگی و برنزه شدن نقش دارد. قرار گرفتن بیش از حد در مقابل تابش فرابنفش برای بافت های زنده مضر است. به گزارش بیگ بنگ، تابش الکترومغناطیسی در قالب موج یا ذره با فرکانس ها و طول موج های مختلف انتقال می یابد. این دامنه وسیع از طول موج با عنوان طیف الکترومغناطیسی (EM) شناخته می شود. این طیف بر حسب کاهش طول موج و افزایش انرژی و فرکانس به هفت قسمت تقسیم می شود. از عناوین متداول می توان به امواج رادیویی، ریز موج ها، مادون قرمز، نور مرئی، فرابنفش، پرتوهای ایکس و پرتوهای گاما اشاره کرد. نور فرابنفش در دامنهٔ طیف الکترومغناطیسی و در بین نور مرئی و پرتوهای ایکس جای می گیرد. این نور دارای فرکانسى در حدود 3×1016 تا 8×1014 هرتز و طول موجی معادل 10 تا 380 نانومتر می باشد. بر اساس دستورالعمل تابش فرابنفش نیروی دریایی آمریکا، نور فرابنفش به سه بخش فرعی تقسیم می شود: UVA یا نزدیک به فرابنفش ( با طول موج 315 تا 400 نانومتر )؛ UVB ( با طول موج 280 تا 315 نانومتر )؛ و UVC ( با طول موج 180 تا 280 نانومتر). بر طبق این دستورالعمل، گاهی اوقات تابش هایی با طول موج 10 تا 180 نانومتر خلا نامگذاری می شوند. هوا مانعی برای این طول موج ها به شمار می آید ومفقط توان انتشار در خلا را دارند.

چرا لنزهای پلاریزه خارق‌العاده هستند

این مدل لنزها با یک فیلم شیمیایی خاصی پوشیده شده‌اند که تششع را کاهش می‌دهند. تششع زمانی به وجود می‌آید که نور خورشید به سطح آب یا سطح جامدی برخورد می‌کند و بازتاب می‌یابد. لنزهای پلاریزه با خنثی کردن این تششعات، به شما امکان دید بهتر با وضوح بالاتری از اجسام را می‌دهند و هم‌چنین به کم کردن اشعه‌ی خطرناک UV (فرابنفش) نیز کمک می‌کنند.ادامه مقالعه

عینک استات دقیقا چیست؟

از نظر مردم عادی، شیشه های استات "پلاستیک" هستند، اما استات واقعی و پلاستیک کاملاً متفاوت هستند. در اصطلاح عامیانه، عینک های استات قاب های عینکی هستند که از یک ورقه حافظه پلاستیکی پیش ساخته با فناوری پیشرفته با فشار دادن و آسیاب کردن ساخته می شوند.

اکثر اجزای صفحه الیاف استات هستند و چند قاب انتهایی{0} الیاف پروپیونات هستند. ورق فیبر استات به قالب گیری تزریقی و پرس و آسیاب تقسیم می شود. قالب گیری تزریقی با ریختن قالب ساخته می شود.

منشا شیشه های استات، ورق های فرانسوی و ایتالیایی بهتر است، و شیشه های ورقه ای شرکت ما از این ورق های با کیفیت- ساخته شده است.

فریم شیشه های استات زمانی که برای مدت طولانی با یک دست جدا شوند به راحتی تغییر شکل می دهند. بهتر است عادت به برداشتن عینک با هر دو دست داشته باشید.

انتخاب فریم مناسب:

عینک تاثیر زیادی بر روی چهره و زیبایی شما دارد , اگر به هر دلیلی مجبور به استفاده از عینک هستید پس بهتر است انتخابی بر اساس فرم صورت خود داشته باشید حتی اگه قصد دارید که از ساده ترین عینک را انتخاب کنید لازم است بدانید که کدام نوع آن به فرم چهره و ساختار صورت شما هماهنگی دارد و کدام یک دوام و استحکام بیشتری دارد .

تاثیر عینک طبی ظاهر افراد

اکثر افراد در هنگام خرید عینک معتقدند که عینک طبی باید طرحی ساده با فریم نازک داشته باشد.این نوع طرح ها معمولا به چشم نمی آید و حتی ممکن است با صورت شما همخوانی نداشته باشد . اگر فرمی متناسب با صورت خود انتخاب کنید باعث خواهد شد تا صورتی جذاب تر داشته باشید . انتخاب یک عینک خوب می تواند در چهره و شخصیت شما تاثیر گذار باشد .

روش انتخاب فریم مناسب

برای انتخاب یک عینک مناسب پارامترهایی همچون جنس , رنگ , اندازه , استایل و نوع فریم را باید در نظر بگیریم . حال در ادامه به توضیح انواع فرم های صورت و عینک متناسب با آنها می پردازیم :در ادامه بدانیم 

نظر بدهید