قیمت : 360,000 تومان

عینک آفتابیUV400پلاریزه+آنتی رفلکس از داخل
دارای تمام استاندارد ها جهت استفاده عینک آفتابی برای بعد از عمل ها چشم
ارسال رایگان
قابلیت نصب عدسی نمره دار طبی آفتابی
عینک آفتابی فلزی

دسته بندی : عینک آفتابی مردانه

اشتراک گذاری:

کشور صاحب برند:PRC
کشور سازنده:
PRC
رنگ دسته:مشکی
رنگ لنز:دودی

مدل لنز:
uv400پلاریزه
جنس فریم:فلزی

سایز پل وسط:
17

سایز دسته:140
اقلام همراه عینک:
جلد ارجینال به همراه ساک و دستمال مخصوص

 فایده‌های لنزهای پلاریزه

خب، چرا لنزهای پلاریزه خارق‌العاده هستند؟ این مدل لنزها با یک فیلم شیمیایی خاصی پوشیده شده‌اند که تششع را کاهش می‌دهند. تششع زمانی به وجود می‌آید که نور خورشید به سطح آب یا سطح جامدی برخورد می‌کند و بازتاب می‌یابد. لنزهای پلاریزه با خنثی کردن این تششعات، به شما امکان دید بهتر با وضوح بالاتری از اجسام را می‌دهند و هم‌چنین به کم کردن اشعه‌ی خطرناک UV (فرابنفش) نیز کمک می‌کنند.

استاندارد UV400

این استاندارد بر روی هر محصول نشاندهنده این است که اشعه ماوراء بنفش به هیچ وجه از آن عبور نخواهد کرد.در هنگام خرید عینک آفتابی حتما به اصلی بودن و استاندارد یو وی ۴۰۰ دقت نمایید.امروزه اکثر عینک آفتابی  های اصلی موجود در بازار دارای این استاندارد بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و چشمان شما را برای همیشه از شر اشعات مضر در امان نگه خواهند داشت.

حفاظت از چشم در مقابل پرتو فرابنفش

تابش UVB قدرت بالا برای چشمان بسیار مخرب ومی تواند باعث آب مروارید Cataract و اختلال مزمن قرنیهPterygium یا کوری موقت و دائم گردد. پوشش حفاظتی چشمان برای کسانی که به مدت طولانی در معرض تابش فرابنفش و بخصوص از نوع طول موج کوتاه آن قویاً توصیه می‌گردد، مثلاً کوهنوردان و اسکی بازان که به جهت اقامت‌های طولانی در ارتفاعات بالا، عملاً با رقیق شدن هوا، عامل اصلی مقاومت در مقابل تابش فرابنفش را ازدست می‌دهند.

 

نظر بدهید