TOKAI

TOKAI

کمپانی توکای

Tokai Optecs یک سرمایه گذاری مشترک بلژیکی / ژاپنی از سال 1995 است. این همکاری نزدیک بین Tokai Optecs و Tokai Optical Japan نوآوری مستمر در مواد، طراحی لنزها، درمان ها و فرآیندهای تولید با فناوری پیشرفته را ترویج می کند.  این اتحاد طیف گسترده و منحصر به فردی از لنزها را ارائه می دهد که به نیازهای هر مشتری پاسخ می دهد.این شرکت با تمرکز بر روی رضایت مشتری و نیز کیفیت همواره سعی کرده است تا بتواند بهترین محصولات را روانه بازار کند .در سال 1400محصولات عدسی توکای در ایران موجود شد و بازار از انحصار عدسی های زایس ، هویا و رودن اشتوک خارج شد .محتویات تجاری از زمان تأسیس توکای اپتیکال در سال 1939، تجربه روزافزون و قابلیت‌های فناوری ما را قادر ساخته است که به‌عنوان تولیدکننده لنزهای تخصصی چشمی به‌طور مستمر به جلو حرکت کنیم.  دفتر مرکزی همچنین دارای کارخانه ای است که به طور کامل از آخرین فناوری استفاده می کند و در منطقه صنعتی هانازونو در اوکازاکی واقع شده است. 

شاخص بالا

ماده انتخاب شده برای عدسی فوق نازک با شاخص بالا:مواد لنز با کیفیت بالا، عملکرد نوری عالی و لنزهای با استحکام، که نازک و سبک است که رضایت بصری را برای ما به ارمغان می آورد.با استفاده از مواد رزین غیر کروی، عبور نور تا 95٪ بیشتر است، بافت سبک است و وزن تنها 40٪ از لنز شیشه ای عمومی است. ضریب شکست فوق العاده بالا و فناوری تولید سطح بالا باعث می شود که لنز سبک تر و نازک تر باشد.لایه جدید فیلم ضد انعکاس دارای عملکرد فوق العاده ضد اشعه ماوراء بنفش است و می تواند مقدار زیادی نور سرگردان را فیلتر کند، کیفیت تصویربرداری لنز را افزایش دهد و اثر تصویربرداری در شب بهتر است، که ایمنی رانندگی در شب را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

شاخص ترین محصولات عبارت از:

_ عدسی فوق فشرده 1/76عدسی های معمولی و فشرده با قابلیت رنگ پذیری تا ۸۵%
_ ساخت انواع عدسی با پوشش لوتینا یا همان بلوکات
_ عدسی های فتوکرومیک با پوشش لوتینا
_ عدسی های بیس دار فتوکرومیک . در تعقیب نازک‌ترین و سبک‌ترین لنز ممکن، Tokai Optical در ترکیب این ماده جدید لنز با شاخص 1.76 با مفهوم طراحی غیر کروی داخلی خود موفق بوده و این کلاس از لنزها را به ارتفاعات جدید و کشف‌نشده سوق داده است!

افتخارات

 در اکتبر 2000 گواهینامه ISO 9001 و 14001 را دریافت کردیم.شرکت توکای در سال 2010 دفتر فروش خود را با نام TOKAI OPTICAL (SHANGHAI) LTD در کشور چیت تاسیس کرد.

_نتیجه

شرکت توکای ژاپن را می توان یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید عدسی عینک در جهان دانست. شرکت توکای تا اوایل سال 2000 میلادی تنها در داخل ژاپن اقدام به عرضه محصولات می پرداخت. جایی که امروزه 16 درصد از سهم بازار را در اختیار خود قرار داده و امروزه به سومین تولید کننده بزرگ ژاپن تبدیل شده. شرکت Tokai برای ورود به بازار جهانی کمی کند عمل کرد اما با توجه به کیفیت محصولات خود تنواست به سرعت رد پای خود را در بازار جهانی ثبت کند و به بیش از 50 کشور جهان محصولات خود را ارائه نماید.کشور ایران نیز اخیرا نمایندگی این شرکت ژاپنی را دریافت کرده و به عنوان نماینگی فروش عدسی های ژاپن به ارائه محصولات تولید شده در ژاپن پرداخته است.

لیست قیمت توکای در نمایندگی ایران

اشتراک گذاری:

محصولات مرتبط

نظر بدهید