بازدید : 1065


قیمت: 1,150,000 تومان

کد محصول : -Tokai-1.50

دسته بندی : عدسی عینک

برند : TOKAI

کشور سازنده ژاپن
کشور تولید کننده JAPAN
تحویل فوری( با پست پیشتاز2 روزه)
ارسال رایگان
قیمت برای یگ لنگه میباشد.
تراش رایگان
مشاوره رایگان:
09154352243
محدوه نمرات موجود:عدسی توکای 

شرکت توکای ژاپن در ۸۰ سال پیش تاسیس شد و با بهره گیری از منحصر به فرد ترین مواد آلی یا همان مواد پلاستیکی تولیدات خود را روانه بازار کرد 

ایندکس 1.50

توکای بالا ترین میزان شفافیت در تمامی عدسی ها با عدد آبه 59 و گزینه ای مناسب جهت عینک های دوردار(تمام فریم) با نمرات پایین. این متریال قابلیت رنگ پذیری دارد و دارای طیف گسترده ای از نمونه رنگ برای عینک های طبی آفتابی است.

متریال انحصاری و تخصصی لوتینا

عدسی های لوتینا با محافظت از لوتیین موجود در ماکولای چشم مانع از بیماری هایی مانند آب مروارید AMD و...می شوند. این محافظت با جلوگیری از ورورد اشعه ها و نورهای پر انرژی (HEV , UV420) به داخل چشم صورت می گیرد. از ویژگی های بارز متریال لوتینا قابل سفارش بودن در تمامی متریال ها و فشردگی ها وضوح دید بسیار بالا و قابلیت رنگ پذیری آن است.

پاکت عدسی آماده لوتینای توکای

نحوه تراش عدسی در اردیبهشت

در اردیبهشت عدسی ها با دستگاه اسیلور اتومات المان تراش داده میشود. دستگاه ابتدا نمره ی هر دو عدسی ها رو ثبت میکند سپس فریم را اسکن میکند بعد از بررسی عدسی ها و نوع فریم اطلاعات نسخه را وارد میکنیم پد های مخصوص را به عدسی میچسبانیم و عدسی ها داخل دستگاه قرار میگیرد و دستگاه به صورت اتومات با توجه به اطلاعاتی که به آن داده شده عدسی را تراش میدهد.

ارایه فاکتور بیمه

یکی از پوشش های پرطرفدار در تعهدات شرکت های بیمه پوشش عینک و لنز طبی است. افرادی که تحت پوشش بیمه پایه و یا بیمه تکمیلی با پوشش هزینه عینک و هزینه لنزطبی هستند می توانند هزینه پرداختی خود بابت خرید عینک و یا لنز طبی که در طول مدت قرارداد بیمه تکمیلی تهیه شده است را از شرکت بیمه دریافت نمایند. با معاینه شدن توسط دکتر بینایی سنج با توجه به نسخه شما فاکتور بیمه نوشته شده و به شما داده خواهد شد.

نحوه ارسال

ارسال به مشهد یک روزه و ارسال به شهر های دیگر با پست پیشتاز 2 روزه

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

خرید عینک طبی/www.ordibehesh.com

 

 

 

محصولات مرتبط