بازدید : 1263


قیمت: 3,950,000 تومان

کد محصول : Tokai-1.76

دسته بندی : عدسی عینک

برند : TOKAI

کشور سازنده ژاپن
کشور تولید کننده JAPAN
تحویل فوری( با پست پیشتاز2 روزه)
ارسال رایگان
قیمت برای یگ لنگه میباشد.
تراش رایگان
مشاوره:
09154352243
محدودهٔ نمرات موجود:
4.00TO -12.00SPH-
2.00CYL-12.00- تا جمع اسفر و سیلندرعدسی توکای 

شرکت توکای ژاپن در ۸۰ سال پیش تاسیس شد و با بهره گیری از منحصر به فرد ترین مواد آلی یا همان مواد پلاستیکی تولیدات خود را روانه بازار کرد . 

ایندکس 1.76 اختصاصی توکای

ظریف ترین و سبک ترین عدسی پلاستیکی موجود در دجهان که تا 49% نازک تر از ایندکس 1.50 میباشد و برای افرادی که به دنبال ترکیبی کامل از زیبایی و دقت نوری و راحتی هستند تولید شده است. این عدسی حفاظتی کامل در برابر اشعه ماورا بنفش انجام داده و برای کارایی بیشتر با 2 طراحی آسفریک و دبل آسفریک تولید میشود. ایندکس 1.76 توکای محصولی با کیفیت از یک فناوری بی نظیر است که از ویژگی های بارز این متریال قابلیت رنگ پذیری آن میباشد.

نحوه تراش عدسی در اردیبهشت

در اردیبهشت عدسی ها با دستگاه اسیلور اتومات المان تراش داده میشود. دستگاه ابتدا نمره ی هر دو عدسی ها رو ثبت میکند سپس فریم را اسکن میکند بعد از بررسی عدسی ها و نوع فریم اطلاعات نسخه را وارد میکنیم پد های مخصوص را به عدسی میچسبانیم و عدسی ها داخل دستگاه قرار میگیرد و دستگاه به صورت اتومات با توجه به اطلاعاتی که به آن داده شده عدسی را تراش میدهد.

ارایه فاکتور بیمه

یکی از پوشش های پرطرفدار در تعهدات شرکت های بیمه پوشش عینک و لنز طبی است. افرادی که تحت پوشش بیمه پایه و یا بیمه تکمیلی با پوشش هزینه عینک و هزینه لنزطبی هستند می توانند هزینه پرداختی خود بابت خرید عینک و یا لنز طبی که در طول مدت قرارداد بیمه تکمیلی تهیه شده است را از شرکت بیمه دریافت نمایند. با معاینه شدن توسط دکتر بینایی سنج با توجه به نسخه شما فاکتور بیمه نوشته شده و به شما داده خواهد شد.

نحوه ارسال

ارسال به مشهد یک روزه و ارسال به شهر های دیگر با پست پیشتاز 2 روزه

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

خرید عینک طبی/www.ordibehesh.com

محصولات مرتبط