بارگیری...

عدسی عینک پلی کربنات Revo

بازدید : 2684

دسته بندی : عدسی عینک

برند : Revo


عدسی عینک Revo
- عدسی سفید پلی کربنات
- فری فرم
- آنتی رفلکس

* قیمت فوق شامل یک جفت عدسی مباشد , در صورت تمایل خرید به یک عدد عدسی قیمت 50% خواهد بود .
* جهت سفارش عدسی می توانید تصویر نسخه خود را برای ما در واتس آپ فرستاده تا عدسی برای شما ارسال گردد .درصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154352243 تماس بگیرید

عدسی عینک Revo

مشخصات عدسی
- عدسی سفید پلی کربنات
- فری فرم
- آنتی رفلکس

عدسی‌های پلی‌کربناتی 
عدسی‌های پلی‌کربناتی , دید شفاف ، واضح و راحتی برای فرد مهیا می‌کنند استفاده از پوشش ضدبازتاب روی سطح  عدسی های روو باعث خواهد شد نورهای مزاحم را از چشم پراکنده شود  و در نتیجه فرد دید واضح‌تری را تجربه خواهد کرد. این پوشش به‌ویژه در رانندگی هنگام شب که نور ماشین‌های روبه‌رو موجب اذیت چشم می‌شوند، بسیار مناسب و کاربردی است.

عدسی‌های پلی‌کربناتی در دهه ۱۹۷۰ میلادی برای فعالیت‌های هوافضایی طراحی و تولید شد و امروزه همچنان در کلاه‌های ایمنی و چشمی کلاه‌ خود فضانوردان در ایستگاه‌های فضایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مزیت بارز  عدسی‌های پلی کربنات ، وزن سبک و راحتی استفاده‌ی آنها بود.

امروزه عدسی های پلی کربنات به عنوان یک گزینه ایمن و راحت برای ساخت عینک‌ کودکان، عینک‌های ورزشی و عینک‌های ایمنی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که احتمال شکستن و ترک خوردن عدسی های پلی‌کربنات بسیار کمتر از عدسی‌های پلاستیکی است، برای ساخت عینک‌های بدون فریم انتخاب مناسب‌تری بشمار می‌روند.

معرفی برند Revo
برند «روو» (Revo) درسال 1985 تاسیس شد و به سرعت به یک برند معتبر عینک در سطح جهان و پیشگام در تکنولوژی عدسی پلاریزه تبدیل شد. تکنولوژی‌های استفاده شده در برند Revo شامل: سیستم مدیریت نور، سیستم حفاظتی، حفاضت سطح داخلی، حفاضت سطح زیرین عدسی، محافظت حرفه‌ای محور عدسی و... است. 

عدسی عینک روو
- تولید توسط تکنولوژی فری فرم با نرم افزار اشنایدر آلمان
- استفاده از تکنیک تراش فری فرم دیجیتال (استفاده از داده های بیومتریک بیمار واطلاعات مربوط به فریم )
- طراحی و تولید عدسی های روو با پارامترهای واقعی و تضمین دید بهتر برای بیمار
- طراحی اچ دی روو برای بیماران جوان دارای پیر چشمی  هستند و برای اولین بار می خوان از عدسی های تدریجی استفاده کنند
- دقت بالا در تولید عدسی ، میدان دید وسیع تر ، وضوح دید کاملا شفاف ، قیمت مناسب و کیفیت بالا ساخت

سفارش عدسی عینک

 

محصولات مرتبط