قیمت : 590,000 تومان

قیمت ویژه خرید آنلاین عدسیsky
ضمانت خرید-ارسال رایگان-تراش و نصب رایگان
عدسی عینک sky1.56
ساخت کره
مناسب برای فریم عینک های تمام فریم و نیمه فریم
آنتی رفلکسuv400
مشاوره:09154352243
در پایین صفحه در باره محصول بیشتر بدانید.

کد محصول : sky1.56

دسته بندی : عدسی عینک

برند : Sky

اشتراک گذاری:

SKY 
عدسی عینک آنتی رفلکس اسکای را هنگام خرید عینک طبی می توانید سفارش دهید. عدسی عینک پلاستیک آنتی رفلکس اسکای ( SKY ) ساخت کره و تولید شده از مواد اولیه با ضریب شکست ۱.۵۶ می باشد . این محصول دارای ۱۰ درصد ظرافت بیشتر نسبت به عدسی های معمول با ضریب شکست ۱/۵۰ بوده و همچنین پوشش آنتی رفلکس این عدسی ، دید شفاف تری را برای مصرف کننده فراهم می آورد .
 
پوشش آنتی رفلکس علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید . پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .عملکرد پوشش آب گریز در عدسی عینک طبی
 
فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .
فیلتر کامل پرتوهای الکترومگنتیک ساتع شده از وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و انواع گجتهای الکترونیکی که در طول زمان منجر به ناهنجاریهای چشمی مانند آب مروارید و عوارضی چون سر درد و خستگی چشم می شود.
تراش و نصب عدسی
تراش و نصب عدسی های طبیsky1.56 شامل چند بخش (اندازه گیری-اسکن فریم-تراش عدسی)میشود.
اندازه گیری:پس از اینگه مخاطب توسط بینایی سنج یا چشم پزشک معاینه شد و نسخه نمره چشم او اعلام شد طبق دستور پزشک یا بینایی سنج عدسی های تولید شده از کارخانه توسط اپراتور ساخت عدسی با دستگاه لنز متر اندازه گیری و کانون گذاری مشود.
اسکن فریم:در این مرحله ابتدا فریم با اسکنر دستگاه الگو برداری حدقه فریم میشود با از روی شیب های فریم عینک اسکن میشود و اطلاعات اندازه حدقه فریم به روی دستگاه جهت تراش ارسال میگردد.
تراش:در این مرحله اپراتور تگ های مخصوص را به روی عدسی اندازه گیری شده نصب میکند و تا دستگاه عدسی ها را به اندازه حدقه دلخواه در بیاورد.
گروه نمرات موجود
ارسال نسخه

PLANO(بدون نمره)

ارسال نسخه

2.00

ارسال نسخه

4.00

ارسال نسخه

6.00

ارسال نسخه

8.00

10.00

12.00

ارسال نسخه

2.00/2.00

ارسال نسخه

4.00/2.00

6.00/2.00

8.00/2.00

10.00/2.00

ارسال نسخه 2.00/4.00
ارسال نسخه 4.00/4.00

6.00/4.00

2.00/6.00

4.00/6.00

(گروه نمرات عدسی آنتی رفلکس Sky1.56)

در مجموعه اردیبهشت تراش و نصب عدسی با دستگاهای تمام اتومات انجام میگردد مشتریان عینک با ظاهر زیبا داشته باشند.

جهت انتخاب فریم کلیک کنید

-اگر فریم داید جهت نصب عدسی با همکاران ما در ارتباط باشید.

-ارائه فاکتور معتبر جهت بیمه تکمیلی بیشتر بدانید

-ارائه فاکتور معتبر جهت بیمه تامین اجتمائی بیشتر بدانید

-برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

-راهنمای خرید عینک بیشتر بدانید.

-ثپت نام جهت خرید  اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

نظر بدهید

محصولات مرتبط