سقف تعهدات بیمه تکمیلی جهت خریدعینک

سقف تعهدات بیمه تکمیلی جهت خریدعینک

بیمه تکمیلی یا همان بیمه درمان تکمیلی، همانطور که از اسمش پیداست به عنوان بیمه مکمل و پرداخت کننده مازاد هزینه درمانی است که افراد پرداخت می کنند.

پرداخت هزینه مازاد درمان، در واقع مبلغی است که بیمه شده در صورت بهره‌مندی از بیمه گر پایه می بایست، مازاد بر سهم بیمه پایه را شخصا پرداخت نماید، لیکن بیمه تکمیلی جبران کننده آن هزینه مازاد پرداختی خواهد بود.

بدیهی است در صورتیکه بیمار، از خدمات بیمه پایه استفاده نکرده و یا بطور کل تحت پوشش بیمه پایه نباشند می بایست کل هزینه درمانی را شخصا پرداخت نماید، که در این صورت نیز می تواند تحت شرایطی از خدمات بیمه تکمیلی برای جبران این هزینه استفاده نماید.

هزینه عینک از بیمه تکمیلی
شرکتهای بیمه مانند


بیمه ایران      


بیمه پاسارگاد   

 


بیمه کارآفرین   

 


بیمه سامان    


بیمه پارسیان   


بیمه آسیا      


بیمه رازی       


بیمه دانا      


بیمه سینا 

 

بیمه ملت      

 


بسته به نوع قرار داد هر شرکت برای پرداختی ارکان ها متفاوت بوده و متناسب با قرار داد شرکت مربوطه متغییر میباشد . در اکثرشرکت ها چند طرح پیشنهادی برای پرسنل خود از شرکت بیمه قرار میدهند که هر فرد میتواند خود و خانواده را تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان از بیمه اعلام شده انتخاب و ثبت کند تا در طی 1 سال قرار داد بیمه موظف باشد خدماتی تایین شده در قرار داد را برای آنها انجام دهد که یکی از این طرح ها خدمات معاینه چشم پزشکی و بینایی سنجی است که اگر فرد داری عیوب انگساری یا ضعیفی باشد به دستور پزشک و یا بینایی سنج میتواند عینک طبی با عدسی --عینک آفتابی با عدسی طبی --کانتکت لنز طبی --برای خود تهیه کند و بیمه تکمیلی مبلغ تعیین شده در قرار داد را با ارائه مدارک به حساب بیمه شده و یا سر پرست خانوار واریز مینمایید.
مدارک مورد نیاز جهت دریافت جبران خسارت به شرح ذیل میباشد:
دستور چشم پزشک و یا بینایی سنجی ، پرینت کامپیوتر دستگاه اتو رفرکتومتر فاکتور معتبر عینک سازی می‌باشد.
همچنین با خرید از فروشگاه عینک اردیبهشت فاکتور معتبر جهت ارائه به بیمه تکمیلی یا تامین اجتماعی به نام شما صادر می گردد.

و هم چنین عینک اردیبهشت مفتخر است برای رفاه حال خانواده محترم شهدا و جانبازان عزیز خدماتی نظیر بینایی سنجی را زیر نظر کارشناس اپتومتری و خدمات ساخت و تجویز عینک های طبی و آفتابی و انواع کانتکت لنزها با درصد تخفیف ارائه دهد .
لذا خواهشمند است جهت استفاده از خدمات با در دست داشتن مدارک ذیل به مرکزی بینایی سنجی عینک اردیبهشت مراجعه فرمایید.
خانواده محترم شهدا: داشتن کارت عضویت بنیاد
جانبازان عزیز :کارت ایثارگری و یا جانبازی (داشتن دفترچه بیمه الزامی نیست)
خانواده جانبازان: داشتن کارت ملی به همراه کپی کارت جانبازی ، جانباز

 عینک اریبهشت با شرکت بیمه سفیران سلامت بیمه پویش سلامت بیمه سلامت آریا ،قرارداد داشته و برای خرید  عینک طبی 20% _ عینک آفتابی 20% و کانتکت لنز 20% تخفیف اعمال مینماید. ارائه دفترچه بیمه الزامی میباشد.

و همچنین در صورت تجویز عینک بینایی سنجی به صورت رایگان میباشد.


به آدرس -مشهد سی متری طلاب ابتدای مفتح ۵ عینک اردیبهشت
ساعات مراجعه حضوری همه روز

رزرو وقت   09154352243  

آدرس بینایی سنجی طرف قرار داد کلیک کنید

 

نظرات کاربران

نظر بدهید