عدسی سامسونگ

عدسی سامسونگ

samsung 

عدسی عینک samsung ساخت کره و تولید شده از مواد اولیه مرغوب کره با ضریب شکست ۱.۵۶"1.60فتوکروم ترانزیشن و نشکن بلوکات می باشد و هنگام خرید عینک طبی می توانید از عدسی سامسونگ استفاده کنید. این محصول دارای ۱۰ درصد ظرافت بیشتر نسبت به عدسی های معمول با ضریب شکست ۱/۵۰ بوده و همچنین پوشش ۱۶ لایه و بسیار مقاوم این عدسی بر روی هر دو سطح لنز عینک ، علاوه بر زیبایی خاص ، دید شفاف تری را برای مصرف کننده فراهم می آورد . کلیه پوشش های این عدسی شامل ۲ سال ضمانت شرکتی به نام خریدار بوده و در صورت از بین رفتن پوشش ها تا یک سال بدون هیچ هزینه ای تعویض و بعد از مدت فوق با ۵۰٪ قیمت عدسی قابل تعویض می باشد .

index:1.56

uv400nm

coating:s h m c

material:nk55

design:spheric

abb number:38

ceavity:1.28

lens size:72/70/65mm with optic center

 castingeesign: samsung central

Inspection Quality Control: samsung central

 Engraving Marke :SS

Hard Coating Detail: SPS is new Material for all samsung lenz 

SPS: Super power scrach is new material for Hard coating 

AR  coating Detail: Treatment with total against all the Radiations

samsung factory: Design and manufature and  unique lenses on the market

Tangible Differences for the user 

samsung lenz is young ,dynamic and innovative company 

خصوصیات و پوشش های اپتیکی

پوشش آنتی رفلکس

 علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .

 پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار)

 این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

عملکرد پوشش آب گریز در عدسی عینک طبی

فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) 

از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

پوشش بلوکاتUV420

این پوشش در عدسی های بلوکات 1.60نشکنsamsung وجود دارد که برای افرادی که با کاپیوتر و موبایل کار میکنند توصیه میشود تا چشمانشان از اشعه های آبی در امان باشد.

فیلتر کامل پرتوهای الکترومگنتیک 

ساتع شده از وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و انواع گجتهای الکترونیکی که در طول زمان منجر به ناهنجاریهای چشمی مانند آب مروارید و عوارضی چون سر درد و خستگی چشم می شود. همچنین تشیخیص اصل بودن عدسی های سامسونگ با بخار کردن در روی عدسی ایر مارک هک شده در عدسی SAMSUNGنمایان میشود

گارانتی در samsung 

کلیه پوشش های آنتی رفلکس موجود در روی این عدسی ها دارای 2سال گارانتی میباشد.که با نظریه کارشناسان تا 1سال پس از استفاده بدون هیچ هزینه ای اجرا میگردد.

اصالت و اصلی بودن عدسیsamsung 

اصلی بودن عدسی samsung همانطور که میدانید جهت خرید عدسی های کره ای اصلی باید به فروشگاهای عینک سازی و یا بینایی سنجی ها مراجعه کنید.یکی از راهای تشخیص اصل بودن سامسونگ وجود ایر مارک موجود در عدسی میباشد که با بخار کردن نمایان میگردد.samsung 

اغلام همراه در موقع خرید

samsung در هنگام خرید به مشتریان خود دستمالی با برندsamsung و پاکت عدسی ها با برند و ساک دستی به همراه یک جلد samsung ارائه میکند.

با خرید عدسی از نمایندگی اصلی سامسونگ میتوانید عدسی خود را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

خرید محصول عدسی عینکسامسونگ کره ای

اشتراک گذاری:

محصولات مرتبط

نظر بدهید