قیمت : 500,000 تومان

عدسی عینک طبی رنگ صورتی

✔️ uv400
✔️ قابل سفارش در انواع نمرات عینک طبی
✔️ قابل نصب به روی انواع فریم عینک ها

Ξ به علت نوسانات قیمت بازار عدسی ها جهت استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید
Ξ ضمانت خرید، ارسال رایگان، تراش و نصب رایگان
Ξ ارسال نسخه عینک بعد از خرید عینک انجام می شود
Ξ قیمت درج شده برای یک جفت عدسی می باشد
☎️ مشاوره: 09154352243

کد محصول : عدسی رنگی صورتی عینک

دسته بندی : عدسی عینک

برند : عدسی رنگی ها

اشتراک گذاری:

عدسی عینک طبی رنگ صورتی

عدسی رنگی صورتی عینک رو می شود به دو دسته نمره دار و بدون نمره تقسیم کرد.امروز شما میتوانید عدسی عینک با هر رنگی را با پوشش ضد اشعه فرابنفش UV400 انتخاب نمایید. در حال حاضر عدسی های عینک طبی با رنگ های متنوع تولید می شود که می توانید برای محافظت از چشم استفاده کنید.

 رنگ دودی: این رنگ را در بسیاری از عینک آفتابی های موجود در بازار مشاهده می کنید. علت پرکاربرد بودن رنگ دودی به این دلیل است که رنگ دودی یک رنگ خنثی مشهور است که به چشم ها اجازه می دهد رنگ ها را به خالص ترین شکلشان ببینید. رنگ دودی درخشش خورشید را کاهش می دهد، برای رانندگی و ورزش های خارج از خانه مانند گلف، دویدن یا دوچرخه‌سواری، می توانید رنگ خاکستری را انتخاب کنید.

رنگ زرد و نارنجی: رنگ های زرد و نارنجی کنتراست را در شرایط مبهم، مه آلود و کم نور افزایش می دهند. این رنگ ها تمایل دارند رنگ اشیا را هم در داخل خانه و هم در فضای باز تیز تر کنند و هم چنین می توانند باعث تحریف رنگ شوند. رنگ های زرد را برای فعالیت های برفی و ورزش های توپی و دید در شب رانندگی برای افزایش نور محیط انتخاب کنید. 

 

 

 رنگ های سبز، برخی نورهای آبی را فیلتر می کنند و درخشش نور را کاهش می دهند، در حالی که کنتراست بالا و وضوح بالا را ارائه می دهند.رنگ های سبز همچنین تمایل دارند نور را کاهش دهند.برای ورزش های دقیقی مثل تنیس، بیسبال،خلبانی و پرواز غیره رنگ سبز را انتخاب کنید.

 

 رنگ کهربایی و رنگ های قهوه ای باعث کاهش درخشش و مسدود کردن نور آبی می شود و به آن ها توانایی روشن کردن چشم انداز در روزهای ابری را می دهد.با مسدود کردن نور آبی، این رنگ کنتراست را افزایش می دهد، به خصوص در برابر زمینه های سبز و آبی مانند علف و سبزی و آسمان. رنگ های کهربایی و قهوه ای را برای ماهی گیری، بیسبال، گلف، شکار، دوچرخه سواری و ورزش های آبی انتخاب کنید. 

 

 

رنگ سرخ: رنگ های سرخ در مقایسه با مسدود کردن نور آبی، کنتراست را افزایش می دهند.این رنگ ها مشهور به آرامش بخش بودن در چشم ها و احساس راحتی بیشتری نسبت به دیگران برای استفاده بلند مدت هستند. آن ها همچنین به قابلیت دید هنگام رانندگی کمک می کنند و به نظر می رسد که در میان کاربران رایانه مورد علاقه هستند، چرا که نور و درخشش را کاهش می دهند.

  

 

 

 

رنگ آبی و بنفش: عینک طبی با شیشه آبی برای هوای مه‌آلود و برفی مناسب است.لنز آبی / بنفش در عینک مناسب فعالیت‌هایی مثل اسکی، ماهی‌گیری و گلف مناسب است. این رنگ سبب تقویت رنگ‌ها می‌شوند و بازتاب نور را کاهش می‌دهند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی جهت خرید با ما تماس بگیرید

جدول مشخصات عدسی

ضعیفی 0.0☚12.00
آستیگمات 0.0☚4.00
نوع عدسی پلاستیک رنگی صورتی دید در شب
میزان فشردگی 1.56
نوع کاربری زیبایی/دید در شب /دید در آفتاب
کشور سازنده ایران
درجه کیفی C
ضد خش دارد
ضد بخار دارد
UV 400
ضد انعکاس UV400
آب گریز دارد

نظر بدهید