عدسی رنگی

عدسی رنگی

عدسی های رنگی رو میشه به دو دسته نمره دار و( plano)بدون نمره تقسیم کرد.امروز اینجا میخوایم یک خبر خوب بهتون بدیم که شما میتونید هر رنگی که میخواین رو برای خودتون عینک بسازین و حتی ضد اشعهuv400داشته باشه.

اول یک خبر خوشحال کننده به اونایی که چشماشون ضعیفه و از عینک طبی استفاده میکنند و همیشه شکایت اینو دارند که ما نمیتونیم عینک آفتابی بزنیم یا عینک شب بزنیم.جالبه بدونید توی چند سال اخیر عدسی هایی با تنوع رنگی بالا داره تولید میشه که هم برای زیبایی و هم برای محافظت چشم استفاده میشه فرقی نداره نمرتون چند باشه و میتونید این عدسی ها رو انتخاب کنید و روی فریم دلخواهتون نصب کنید و لذت ببرید.

رنگ دودی در انتخاب عدسی

این رنگ را در بسیاری از عینک آفتابی های موجود در بازار مشاهده میکنید اما میدونید چرا این رنگ پر کاربرده؟

دودی یک رنگ خنثی مشهور است که به چشم ها اجازه می دهد رنگ ها را به خالص ترین شکلشان ببینید.رنگ دودی درخشش خورشید را کاهش می دهد.برای رانندگی و ورزش های خارج از خانه مانند گلف، دویدن یا دوچرخه‌سواری، خاکستری را انتخاب کنید. و هم

زرد / نارنجی:

رنگ های زرد و نارنجی کنتراست را در شرایط مبهم، مه آلود و کم نور افزایش می دهند.این رنگ ها تمایل دارند رنگ اشیا را هم در داخل خانه و هم در فضای باز تیز تر کنند و هم چنین می توانند باعث تحریف رنگ شوند. رنگ های زرد را برای فعالیت های برفی و ورزش های توپی و دید در شب رانندگی برای افزایش نور محیط انتخاب کنید. 

 

 

 

سبز:

رنگ های سبز، برخی نورهای آبی را فیلتر می کنند و درخشش نور را کاهش می دهند، در حالی که کنتراست بالا و وضوح بالا را ارائه می دهند.رنگ های سبز همچنین تمایل دارند نور را کاهش دهند.برای ورزش های دقیقی مثل تنیس، بیسبال،خلبانی و پرواز غیره رنگ سبز را انتخاب کنید.

 

 

کهربایی / قهوه ای:

کهربایی و رنگ های قهوه ای باعث کاهش درخشش و مسدود کردن نور آبی می شود و به آن ها توانایی روشن کردن چشم انداز در روزهای ابری را می دهد.با مسدود کردن نور آبی، این رنگ کنتراست را افزایش می دهد، به خصوص در برابر زمینه های سبز و آبی مانند علف و سبزی و آسمان. رنگ های کهربایی و قهوه ای را برای ماهی گیری، بیسبال، گلف، شکار، دوچرخه سواری و ورزش های آبی انتخاب کنید. 

سرخ / قرمز:

رنگ های سرخ در مقایسه با مسدود کردن نور آبی، کنتراست را افزایش می دهند.این رنگ ها مشهور به آرامش بخش بودن در چشم ها و احساس راحتی بیشتری نسبت به دیگران برای استفاده بلند مدت هستند. آن ها همچنین به قابلیت دید هنگام رانندگی کمک می کنند و به نظر می رسد که در میان کاربران رایانه مورد علاقه هستند، چرا که نور و درخشش را کاهش می دهند.

   

رنگ آبی/و بنفش

عینک طبی با شیشه آبی برای هوای مه‌آلود و برفی مناسب است.لنز آبی / بنفش در عینک مناسب فعالیت‌هایی مثل اسکی، ماهی‌گیری و گلف مناسب است. این رنگ سبب تقویت رنگ‌ها می‌شوند و بازتاب نور را کاهش می‌دهند.

 

در ضمن شما میتونید یک روی عدسی خودتون به صورت تدریجی از دو رنگ استفاده کنید .به طور مثال می توانیم به دودی سفید تدریجیa، دودی سفید تدریجیb،دودی سفید تدریجیc و سایر رنگ ها استفاده کنید.همچنین تحویل عدسی ها رنگی ۲۴الی۴۸ساعت کاری می باشد.

 

جهت مشاوره و ارسال نسخه در واتساپ می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

اشتراک گذاری:

نظر بدهید