ارسال رایگان-تراش با دستگاه اتومات رایگان
زمان تحویل7روز کاری
پوشش هیدرو فوبیک
تدریجی فتوکروم برند اسنس
ساخت کره
ff first
'گارانتی 18ماهه با ارائه کارت گارانتی معتبر به نام خریدار از شرکت اسنس
قیمت برای یک جفت عدسی می باشد.
در پایین صفحه در باره محصول بیشتر بخوانید.

دسته بندی : عدسی عینک

برند : Essence

اشتراک گذاری:

عدسی برند اسنس ساخت کشور کره و دستگاه سازنده محصول کمپانی اشنایدر آلمان می‌باشد مواد اولیه مرغوب و ضریب شکستگی در این عدسی 1.56 -1.60 - 1.67 - 1.74  می‌باشد. عینک های تدریجی عینک های هستند که قدرت عدسی آنها به طور تدریجی از بالا به سمت پایین طوری تغییر مییابد که امکان واضح دیدن را برای افراد پیر چشم در تمام فواصل فراهم میکند.
هنگامی که ما به فاصله نزدیک نگاه میکنیم عضلات داخلی چشم ما منقبض می‌شود و شکل عدسی چشم را محدب تر میکند و با افزایش قدرت انکساری چشم، امکان رویت دقیق اجسام را در فواصل خیلی نزدیک فراهم می کند.
به طور کلی افرادی که عینک استفاده میکنند حدودا در چهل سالگی علائم پیر چشمی خود را نشان میدهند مثلا برای خواندن روزنامه باید فاصله مطالعه دورتری را انتخاب کنند و فرد برای دیدن دقیق هنگام فعالیت بینایی نزدیک نیاز به عینک مطالعه خواهد داشت گاهی شرایط شغلی فرد و احتیاجات بینایی وی طوری خواهد بود که فرد هم باید دید دور خوبی داشته باشد و هم از دید  نزدیک خوبی برخوردار باشد ، عینک های تدریجی ترکیبی از چند عینک مناسب برای فواصل مختلف می‌باشد که همگی در یک عدسی تعبیه میشود .این عدسی ها یک فضای کوچک مشخص دارند که بهترین دید دور را برای بیمار فراهم میکند و همچنین این اندازه گیری فقط مربوط به ناحیه دور شما نیست بلکه برای دید نزدیک هم طراحی میشود که آن منطقه از دید شما هنگام چرخش چشم هایتان برای انجام یک فعالیت بینایی دقیق در فاصله نزدیک باید مقابل محورهای بینایی شما قرار بگیرد تا بتوانید دید راحت، خوب و کارآمد داشته باشید.

جنس پلاستیک در عدسی فتو کروم نسبت به شیشه سبک تر بوده و برای افرادی که به طور متناوب از روشنایی به تاریکی می‌روند و یا رانندگی در مسیر سایه و تونل را دارند بسیار مناسب می‌باشد زیرا یون های تشکیل دهنده این نوع عدسی تجزیه شده و باعث رنگی شدن شیشه ها میشود این واکنش برگشت پذیر است یعنی در تاریکی عدسی بی رنگ میشود.

اندازه گیری دقیق عدسی به این دو ناحیه ختم نمیشود بلکه در ساخت عینک های تدریجی نکات ریز حرفه ای وجود دارد که تنها یک عینک ساز با تجربه عدسی ها و فریم عینک را آن گونه برای شما فیت میکند تا با رعایت نکات تخصصی لازم، بتوانید از این عینک ها خوب استفاده کنید.

عدسی برند اسنس از زیر و رو شامل پوشش ضدخش می‌باشد و در کنار تمام لایه های موجود شامل پوشش کریستال نیز هست در واقع میتوان گفت که پوشش کریستال آخرین متد پوشش روی سایر پوشش های عدسی است که از آنتی رفلکس و همینطور هارد کوتینگ عدسی محافظت میکند لذا در این نوع عدسی؛ دیرتر آنتی رفلکس را از دست میدهد و خط افتادگی روی عدسی دیرتر اتفاق می افتد.

گروه نمرات موجود
ارسال نسخه

PLANO(بدون نمره)

ارسال نسخه

2.00

ارسال نسخه

4.00

ارسال نسخه

6.00

ارسال نسخه

8.00

10.00

12.00

ارسال نسخه

2.00/2.00

ارسال نسخه

4.00/2.00

6.00/2.00

8.00/2.00

10.00/2.00

ارسال نسخه 2.00/4.00
ارسال نسخه 4.00/4.00

6.00/4.00

2.00/6.00

4.00/6.00

(گروه نمرات عدسی تدریجی فتوکروم ESSENCE)

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

همچنین با خرید از فروشگاه عینک اردیبهشت فاکتور معتبر جهت ارائه به بیمه تکمیلی یا تامین اجتماعی به نام شما صادر می گردد.

نظر بدهید

محصولات مرتبط