قیمت : 2,890,000 تومان

عدسی عینک تدریجی فتوکروم اسنس

✔️ دارای پوشش هیدروفوبیک
✔️ عدسی تدریجی فتوکروم (دو دید)
✔️ ساخت کره
✔️ گارانتی 18ماهه

Ξ به علت نوسانات قیمت بازار عدسی ها جهت استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید
Ξ ضمانت خرید، ارسال رایگان، تراش و نصب رایگان
Ξ زمان تحویل 7 روز کاری
Ξ ارسال نسخه عینک بعد از خرید عینک انجام می شود
Ξ قیمت درج شده برای یک جفت عدسی می باشد
☎️ مشاوره: 09154352243

دسته بندی : عدسی عینک

برند : Essence

اشتراک گذاری:

عدسی عینک تدریجی فتوکروم اسنس کره

عدسی عینک برند اسنس ساخت کشور کره با دستگاههای کمپانی اشنایدر آلمان می‌باشد. این عدسی نسل جدیدی از عدسی های عینک دو دید است که قدرت عدسی در آن به طور تدریجی از بالا به سمت پایین طوری تغییر می یابد که امکان واضح دیدن را برای افراد پیر چشم در تمام فواصل فراهم میکند.

هنگامی که ما به فاصله نزدیک نگاه میکنیم عضلات داخلی چشم ما منقبض می‌شود و شکل عدسی چشم را محدب تر میکند و با افزایش قدرت انکساری چشم، امکان رویت دقیق اجسام را در فواصل خیلی نزدیک فراهم می کند.

به طور کلی افرادی که عینک استفاده میکنند حدودا در چهل سالگی علائم پیر چشمی خود را نشان میدهند مثلا برای خواندن روزنامه باید فاصله مطالعه دورتری را انتخاب کنند و فرد برای دیدن دقیق هنگام فعالیت بینایی نزدیک نیاز به عینک مطالعه خواهد داشت گاهی شرایط شغلی فرد و احتیاجات بینایی وی طوری خواهد بود که فرد هم باید دید دور خوبی داشته باشد و هم از دید  نزدیک خوبی برخوردار باشد ، عینک های تدریجی ترکیبی از چند عینک مناسب برای فواصل مختلف می‌باشد که همگی در یک عدسی تعبیه میشود .این عدسی ها یک فضای کوچک مشخص دارند که بهترین دید دور را برای بیمار فراهم میکند و همچنین این اندازه گیری فقط مربوط به ناحیه دور شما نیست بلکه برای دید نزدیک هم طراحی میشود که آن منطقه از دید شما هنگام چرخش چشم هایتان برای انجام یک فعالیت بینایی دقیق در فاصله نزدیک باید مقابل محورهای بینایی شما قرار بگیرد تا بتوانید دید راحت، خوب و کارآمد داشته باشید.

جنس پلاستیک در عدسی فتوکروم نسبت به شیشه سبک تر بوده و برای افرادی که به طور متناوب از روشنایی به تاریکی می‌روند و یا رانندگی در مسیر سایه و تونل را دارند بسیار مناسب می‌باشد زیرا یون های تشکیل دهنده این نوع عدسی تجزیه شده و باعث رنگی شدن شیشه ها میشود این واکنش برگشت پذیر است یعنی در تاریکی عدسی بی رنگ میشود.

اندازه گیری دقیق عدسی به این دو ناحیه ختم نمیشود بلکه در ساخت عینک های تدریجی نکات ریز حرفه ای وجود دارد که تنها یک عینک ساز با تجربه عدسی ها و فریم عینک را آن گونه برای شما فیت میکند تا با رعایت نکات تخصصی لازم، بتوانید از این عینک ها خوب استفاده کنید.

عدسی برند اسنس از زیر و رو شامل پوشش ضدخش می‌باشد و در کنار تمام لایه های موجود شامل پوشش کریستال نیز هست در واقع میتوان گفت که پوشش کریستال آخرین متد پوشش روی سایر پوشش های عدسی است که از آنتی رفلکس و همینطور هارد کوتینگ عدسی محافظت میکند لذا در این نوع عدسی؛ دیرتر آنتی رفلکس را از دست میدهد و خط افتادگی روی عدسی دیرتر اتفاق می افتد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی جهت خرید با ما تماس بگیرید

جدول مشخصات عدسی

ضعیفی 0.0☚12.00
آستیگمات 0.0☚4.00
نوع عدسی پلاستیک آنتی رفلکس فتو کروم تدریجی
میزان فشردگی 1.56
نوع کاربری افراد که نیاز به دو عینک دارند نزدیک و دور
کشور سازنده کره
درجه کیفی B+
ضد خش دارد
ضد بخار دارد
UV 400
ضد انعکاس فتو کروم و آنتی رفلکس
آب گریز دارد

نظر بدهید