(به علت نوسانات قیمت بازار عدسی ها جهت استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید)
ضمانت خرید-ارسال رایگان-تراش و نصب رایگان
عدسی ESSENCE1.60
مناسب برای فریم عینک های تمام فریم و نیمه فریم و بدون فریم
گارانتی شگست
یک جفت عدسی آنتی رفلکسuv400
مشاوره:09154352243
18ماه گارانتی پوششی عدسی
ساخت کره
ارسال نسخه در پایین صفحه
در پایین صفحه در باره محصول بیشتر بدانید.

کد محصول : عدسی آنتی رفلکس 1.60

دسته بندی : عدسی عینک

برند : Essence

اشتراک گذاری:

ESSENCE

عدسی برند اسنس ساخت کشور کره و دستگاه سازنده محصول کمپانی اشنایدر آلمان می‌باشد مواد اولیه مرغوب و ضریب شکستگی در این عدسی 1.56 -1.60 - 1.67 - 1.74  می‌باشد. عدسی آنتی رفلکس جهت جلوگیری اشعه های مضر برای متقاضیان عینک تجویز میشود

ایندکس 1.60

 این عدسی علاوه بر میزان شفافیت بیشتر نسبت به عدسی های با ضریب شکست ۱.۵۶ از مقاومت بیشتر در برابر شکست و همچنین ۲۰ درصد ظرافت بیشتر برخوردار است . پوشش آنتی رفلکس ۱۶ لایه و پوشش آب گریز این عدسی علاوه بر شفافیت دید ، تمیزی آسان تر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را به همراه دارد .

شفافیت بیشتر

 و دید استاندارد از ویژه گی های مهم در عدسی های ۱/۶0 بوده و علت اصلی این موضوع شفافیت مواد اولیه در تولید این عدسی ها می باشد . مقاومت زیاد در برابر ضربه و شکست از ویژه گی های مهم این عدسی ها است که در استفاده از عینک های بدون فریم و نیم فریم توصیه می گردد . پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد . پوشش آنتی رفلکسعلاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید . فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

تراش و نصب عدسی
تراش و نصب عدسی های عدسیESSENCE1.60
شامل چند بخش (اندازه گیری-اسکن فریم-تراش عدسی)میشود.
اندازه گیری:پس از اینگه مخاطب توسط بینایی سنج یا چشم پزشک معاینه شد و نسخه نمره چشم او اعلام شد طبق دستور پزشک یا بینایی سنج عدسی های تولید شده از کارخانه توسط اپراتور ساخت عدسی با دستگاه لنز متر اندازه گیری و کانون گذاری مشود.
اسکن فریم:در این مرحله ابتدا فریم با اسکنر دستگاه الگو برداری حدقه فریم میشود با از روی شیب های فریم عینک اسکن میشود و اطلاعات اندازه حدقه فریم به روی دستگاه جهت تراش ارسال میگردد.
تراش:در این مرحله اپراتور تگ های مخصوص را به روی عدسی اندازه گیری شده نصب میکند و تا دستگاه عدسی ها را به اندازه حدقه دلخواه در بیاورد.
گروه نمرات موجود
ارسال نسخه

PLANO(بدون نمره)

ارسال نسخه

2.00

ارسال نسخه

4.00

ارسال نسخه

6.00

ارسال نسخه

8.00

10.00

12.00

ارسال نسخه

2.00/2.00

ارسال نسخه

4.00/2.00

6.00/2.00

8.00/2.00

10.00/2.00

ارسال نسخه 2.00/4.00
ارسال نسخه 4.00/4.00

6.00/4.00

2.00/6.00

4.00/6.00

(گروه نمرات عدسی آنتی رفلکس ESSENCE 1.6)

در مجموعه اردیبهشت تراش و نصب عدسی با دستگاهای تمام اتومات انجام میگردد مشتریان عینک با ظاهر زیبا داشته باشند.

چگونه عینک را برای ساخت ارسال کنم.

پس از ثبت خرید در توضیحات اظافه کنید که فریم دارید تا مشاورین ما آدرس های اپراتور ما در شهر شما را ارسال کنند تا نصب عدسی توسط تیم کارشناسی با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام گردد.

(چنانچه در شهر شما اپراتور نباشد به آدرس مجموعه اردسیبهشت در مشهد خیابان پرستار3 با کد پستی 9176696111ارسال فرمایید تا پس از ساخت درب منزل به صورت کملا رایگان تحویل بگیرید)

تشخیص اصل بودن کالا:

همانطور که میدانید وقتی برندی و کالای با کیفیفت با رضایتمندی متقاضیان روبرو میشود .افرادی هستند که برای سود بیشتر از نمونه اصلی کپی برداری میکنند تا بتوانند در بازار سهم داشته باشند.شرکت تولید کننده عدسی های کداک با هک کردن ایر مارک esدر عدسی ها که با بخار کردن عدسی نمایان میشود اصالت خود را به نمایش مصرف کنندگان خود میگذارد توجه داشته باشید عدسی های را از عدسیESSENCE1.60
اقلام همراه عدسی:

دستمال مخصوص پک عدسی ها اسپری تمیز کننده و ساک دستی با برند اسنس

با خرید آنلاین عدسی عدسی بلوپروتکتESSENCE1.60
فاکتور معتبر جهت ارائه به بیمه های تکمیلی و تامین اجتماعی دریافت کنید

جهت انتخاب فریم کلیک کنید

اگر فریم داید جهت نصب عدسی با همکاران ما در ارتباط باشید.

ارائه فاکتور معتبر جهت بیمه تکمیلی بیشتر بدانید

ارائه فاکتور معتبر جهت بیمه تامین اجتمائی بیشتر بدانید

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

راهنمای خرید عینک بیشتر بدانید.

ثپت نام جهت خرید  اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

نظر بدهید

محصولات مرتبط