قیمت : 800,000 تومان

ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
گارانتی6 ماهه محصول
تعویض تا 7 روز
شماره تماس: 09154352243

کد محصول : m1f

دسته بندی : عینک طبی مردانه

اشتراک گذاری:

عینک های طبی:

فریم عینک طبی علاوه برتاثیری که برچهره ی ظاهری میگذارد میتواند بر دید نیز موثر باشد درفریم عینک طبی، طول و پهنای شیشه عینک ، ضخامت ورنگ قاب دور شیشه، پل پایه های بینی که فاصله ی شیشه  تا چشم را تعیین میکنند.همه بر بینایی تاثیر میگذارند .بنابراین انتخاب فریم عینک طبی ، انتخاب مهمی است.

جنس فریم عینک های طبی فلزی کربن:

از الیاف کربن‌، در ساخت یک نوع فریم نازک و مستحکم استفاده می شود. بدین منظور رشته‌هایی از الیاف کربن را با نایلون ترکیب می کنند. مزیت اصلی این گونه فریم ها، سبکی وزن آنها می‌باشد. این کم‌وزنی، به­ خاطر استحکام زیاد الیاف کربن می‌باشدکه می‌توان فریم را نازکتر ساخت‌(الیاف کربن 60% وزن سلولز استات را دارا می‌باشد ).

از آنجا که کربن سیاه است‌، رنگ فریم های ساخته شده از این ماده مات و محدود می باشد. اغلب اوقات فریم عینک، از الیاف کربن و دسته‌های آن، فلزی می‌باشد و دارای جا بینی ژله ای میباشد.

 شرایط گارانتی :

مشتری گرامی ضمن قدردانی و سپاس ازاعتماد شما درخصوص گارانتی عینک خریداری شده توجه به نکات زیر ضروری است:

گارانتی و خدمات پس از فروش صرفا شامل فریم عینک شما می باشد.
گارانتی فریم عینک طبی و آفتابی دربخش فریم شامل: نقاط جوش و اتصال فریم، پوسته شدن و ریختن کوتینگ رنگ فریم بمدت شش ماه از تاریخ خرید می باشد.
هرگونه آثار ضربه و یا مجاورت و تماس مواد شیمیایی و اسیدی با فریم عینک براساس ضوابط استاندارد کارخانه های سازنده موجب ساقط شدن اعتبار گارانتی می گردد.
هرگونه تعمییر توسط فروشگاه های متفرقه منجر به ساقط شدن اعتبار گارانتی می گردد.

باخرید از فروشگاه عینک اردیبهشت فاکتور معتبر جهت ارائه به بیمه تکمیلی یا تامین اجتماعی به نام شما صادر می گردد.

 

 

 

نظر بدهید