قیمت : 1,400,000 تومان

عینک طبیELDORADO
دیزاین ایتالیا
فریم طبی کائوچویی استات
دارای دسته فنر دار
گارانتی 15ماهه
ارسال رایگان به تمام ایران
قابلیت نصب انواع عدسی های طبی و تزئینی
سایز فریم:52
سایز دسته:148
سایز جا بینی:20
در پایین صفحه بیشتر در باره عینک طبیELDORADOبدانید.

دسته بندی : عینک طبی زنانه

برند : Eldorado

اشتراک گذاری:

تمام قاب‌های الدرادو در ایتالیا طراحی شده‌اند.

الدرادو فقط از متریال های خوب استفاده می کند، از استات و فلزی که عینک خود را با آن می سازیم تا لنزهای درجه یک. ما با برخی از بهترین تامین کنندگان در جهان کار می کنیم، بنابراین بهتر است باور داشته باشید که فریم های شما درست خواهند بود. در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در قاب های ما وجود داردرا ببینید.

انتخاب عدسی مناسب فریم کیک کنید

گارانتی عینک های الدرادو:

برند الدرادو با داشتن نمایندگی رسمی در ایران در گارنتی های خود بسیار معتبر و مشتری مدار میباشد. تمامی محصولات الدرادو دارای 15ماه گارانتی اتصالات و رنگ ها میباشد.(به هنگام خرید عینک های الدرادو جهت فعال بود گارانتی از فروشنده فروشگاه بینایی سنجی یا عینک فروشی برگه گارانتی دریافت کنید) 

عینک استات دقیقا چیست؟

از نظر مردم عادی، شیشه های استات "پلاستیک" هستند، اما استات واقعی و پلاستیک کاملاً متفاوت هستند. در اصطلاح عامیانه، عینک های استات قاب های عینکی هستند که از یک ورقه حافظه پلاستیکی پیش ساخته با فناوری پیشرفته با فشار دادن و آسیاب کردن ساخته می شوند.

اکثر اجزای صفحه الیاف استات هستند و چند قاب انتهایی{0} الیاف پروپیونات هستند. ورق فیبر استات به قالب گیری تزریقی و پرس و آسیاب تقسیم می شود. قالب گیری تزریقی با ریختن قالب ساخته می شود.

منشا شیشه های استات، ورق های فرانسوی و ایتالیایی بهتر است، و شیشه های ورقه ای شرکت ما از این ورق های با کیفیت- ساخته شده است.

فریم شیشه های استات زمانی که برای مدت طولانی با یک دست جدا شوند به راحتی تغییر شکل می دهند. بهتر است عادت به برداشتن عینک با هر دو دست داشته باشید.

انتخاب فریم مناسب:

عینک تاثیر زیادی بر روی چهره و زیبایی شما دارد , اگر به هر دلیلی مجبور به استفاده از عینک هستید پس بهتر است انتخابی بر اساس فرم صورت خود داشته باشید حتی اگه قصد دارید که از ساده ترین عینک را انتخاب کنید لازم است بدانید که کدام نوع آن به فرم چهره و ساختار صورت شما هماهنگی دارد و کدام یک دوام و استحکام بیشتری دارد .

تاثیر عینک طبی ظاهر افراد

اکثر افراد در هنگام خرید عینک معتقدند که عینک طبی باید طرحی ساده با فریم نازک داشته باشد.این نوع طرح ها معمولا به چشم نمی آید و حتی ممکن است با صورت شما همخوانی نداشته باشد . اگر فرمی متناسب با صورت خود انتخاب کنید باعث خواهد شد تا صورتی جذاب تر داشته باشید . انتخاب یک عینک خوب می تواند در چهره و شخصیت شما تاثیر گذار باشد .

روش انتخاب فریم مناسب

برای انتخاب یک عینک مناسب پارامترهایی همچون جنس , رنگ , اندازه , استایل و نوع فریم را باید در نظر بگیریم . حال در ادامه به توضیح انواع فرم های صورت و عینک متناسب با آنها می پردازیم :در ادامه بدانیم 

نظر بدهید