سایز:


ارسال رایگان/ضمانت خرید/تحویل فوری
لنز-چشم-مجیک-ویژنice blue
طبی نمره دار
طبی بدون نمره
تاریخ انقضا:2026
ساخت کره
قیمت برای یک جفت لنز مجیک ویژنice blue
مشاوره:0915452243
در ادامه درباره این محصول بیشتر بخوانید.

کد محصول : ice blue

دسته بندی : لنز چشم

برند : MAJIC VISION

اشتراک گذاری:

توضیحات درباره لنز مجیک ویژن
برند مجیک ویژن لنزهای تماسی نسل هفتم‌که به صورت رنگ های پیکسلی تولید شده است زیر نظر کارشناسان شرکت مارشال ایتالیا میباشد.از منحصر به فرد ترین ویژگی های این کانتکت لنز می‌توان به طبعی بودن رنگ که باعث می‌شود تمام رنگ‌چشم پوشش داده شود. و تولید این لنز ها در کشور کره جنوبی میباشد و در ایران مخاطبان جوان بروزی را به خود جذب کرده است.

از نظر روان شناسی خواص رنگ آبی بیش از رنگهای دیگر موجب آرامش می شود و باعث رفع خستگی روحی و جسمی است و اعتماد به نفس و احساس امنیت را تشدید می کند.

آبی رنگی سرد محسوب می شود و دارای خاصیت آرامش دهی فوق العاده ایست. اما آبی نیلی تنها رنگی است که با انرژی فوق‌العاده خود، تمامی بدن را تحت پوشش قرار می‌دهد.

این رنگ خواص زیادی دارد آرام کننده، تسکین دهنده و صلح طلب است. همچنین خلاقیت و تحرک را در انسان فعال می کند.

در علم روانشناسی خواص و نیروی رنگ ها به اثبات رسیده است. هر رنگی انرژی و طول موج متفاوتی دارد که بر روح و جسم تأثیر می گذارد.

انواع لنز آبی

لنز آبی نیز مانند سایر رنگ لنزها دارای دو طرح دور دار و بدون دور می باشد و این به سلیقه مصرف کننده بستگی دارد که می خواهد از کدام نوع آن استفاده کند .

لنز آبی دور دار : دور مشکی در این لنزها ، چشم را درشت تر نشان داده و معمولا در لنزهایی بکار میرود که رنگ آبی آن روشن تر است . موقع استفاده از این طرح لنز کسی متوجه حضور لنز در چشم شما نمی شود وخیلی طبیعی به نظر می رسد .

لنز آبی بدون دور : این طرح لنز بیشتر برای کسانیست که نمی خواهند چشم آنها زیاد درشت شود . این طرح لنز بیشتر از لنز دور دار طرفدار دارد و تولید آن توسط کمپانی ها بیشتر است و با تغییر اندکی که ایجاد می کند ، ظاهر طبیعی چشم را حفظ می کند .

آرایش با لنز رنگی آبی

به طور کلی، ترکیب سایه‌های مختلف آبی، قهوه‌ای و صورتی مایل به قرمز با لنزهای آبی بهتر است. بنابراین آرایش شما باید در اطراف این تم‌های رنگی بچرخد.

اگر موهای شما قهوه‌ای رنگ باشد، یکی از بهترین گزینه‌های آرایش چشم متناسب با لنز آبی برای شما ترکیبی از آبی و سیاه است. این گونه آرایش سایه موهای شما را برجسته‌تر ساخته و در عین حال باعث می‌شود که چشم‌های شما بیشتر در معرض دید قرار گیرند.

اگر موی رنگ شما بلوند است، آرایش بنفش و صورتی‌گونه ممکن است انتخاب خوبی برای چشم‌های آبی رنگ شما باشد.

جهت ماندگاری بهتر لنز ما به شما محلول لنز سولکو را پیشنهاد میدهیم.

محفظه فانتزی نگهداری لنز

قیمت برای یک جفت میباشد.

جهت بارگذاری نسخه برای طبی آرایشی 

نحوه صحیح گذاشتن و برداشتن لنز از چشم

ثپت نام جهت خرید  اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

نظر بدهید