لنز تماسی کریستال کالرز

لنز تماسی کریستال کالرز

کمپانی ژلفکس کریستال به عنوان تنها تولید کننده لنزهای تماسی در استرالیا بیش از 45 سال است که لنز تولید میکند و محصولاتش جدای کیفیتی که دارند استفاده از آنها نیز بسیار راحت است.

polymacon ماده سازنده ی لنزها یک پلیمر آب دوست است که برای ساخت لنز های تماسی نرم مورد استفاده قرار می گیرد.

محتوای آب 43% است و دیامتر یا قطر لنز هایش 14.2 میلی متر است . انحنای 8.6 میلی متری دارد و فناوری که با آن ساخته شده است هایدروژل است.

قابل ذکر است لنزهای فصلی کریستال کالر باید هر سه ماه تعویض شوند و به شدت سبک و راحت هستند وعلت سبکی آن،این است که ضخامت مرکزی خیلی کمی دارد و برای افرادی با چشم حساس بسیار مناسب است که به منظور طبی و همچنین تنها به منظورآرایشی وزیبایی قابل استفاده هستند.

تمامی رنگ های لنز ژلفلکس جزو رنگ های طبیعی و نچرال چشم به حساب می آیند و این قابلیت را دارد تا رنگ طبیعی چشم شما را اصلاح کند و چشمان شما را درخشان تر نشان دهد و ظاهری منحصر به فرد به شما بدهد. تمامی این رنگها جذابیت ظاهری شما را دو چندان می کند. اغلب این رنگ ها از طبیعت استرالیا گرفته شده است و آنها را در طبیعت میتوانید بیابید. با لنزهای کریستال کالر میتوانید هم طبیعی باشید و هم درخشان تر.

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست سبزه
اگر دارای پوست سبزه ای هستید و مانند بسیاری از مردم فکر می کنید رنگ های روشن برای پوست شما مناسب نیست در اشتباهید . رنگ عسلی یا قهوه ای روشن، رنگ عالی و جذابی هستند و مناسب پوست های سبزه می باشند .

برخی از درجه های آبی و سبز نیز مناسب پوست های سبزه هستند اما درجه های روشن آنها برای این افراد مناسب نیستند. افراد دارای پوست سبزه که خواهان ظاهر دل انگیز و متفاوت هستند ، بهتر است لنز چشمی به رنگ خاکستری به نسبت تیره را امتحان کنند .

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست متوسط یا گندمی
برای افرادی که رنگ پوست آنها متوسط و یا گندمی است استفاده از رنگ های روشن، به خصوص رنگ سبز بسیار مناسب است اما به این شرط که آنان از آرایش سبز استفاده نکنند .

رنگ عسلی، فندقی و خاکستری نیز تاثیر شگفت انگیزی بر چهره این افراد می گذارد اما اسفاده از لنز چشم آبی رنگ به این افراد توصیه نمی شود .

رنگ لنز چشم مناسب برای پوست سبزه روشن یا سفید
لنزهای به رنگ آبی و طوسی با همه طیف رنگیشان رنگ های فوق العاده ای برای افراد سفید پوست هستند مخصوصا اگر این افراد با این لنز لباس سفید بپوشند . افراد با پوست روشن اگر از لنز ارغوانی بدون آرایش نیز استفاده کنند ظاهرشان طبیعی خواهد بود.

رنگ لنز چشم برای پوست های گرم، رنگ های روشن
هنگام خریدن لنز رنگی به تن سرد یا گرم پوست تان دقت کنید . اگر شما دارای رگ هایی به رنگ آبی باشید رنگ پوست شما سرد است و اگر این رگ ها سبز باشند رنگ پوست شما گرم است یا اگر در رنگ پوست تان کمی زردی وجود دارد یعنی پوست تان گرم است و اگر در رنگ پوست تان تن های آبی وجود دارد یعنی رنگ پوست تان سرد است. برای پوست های گرم بیشتر رنگ های روشن در طیف قهوه ای مناسب است و برای پوست های سرد رنگ های تیره تر در طیف آبی مناسب است.

همچنین محصولات شرکت cristal color's در رنگهای متنوع موجود میباشد که به شرح ذیل میباشد:

 

 Pearl blue

Peanut brown

Marin gray

Ice pearl

Ice platinum

Honey brown

Hazel gray

Honey blue

 

اشتراک گذاری:

نظر بدهید