سایز:


ارسال به سراسر کشور رایگان می باشد.
شماره تماس: 09154352243
قیمت برای یک جفت میباشد.

کد محصول : 3-magic-

دسته بندی : لنز چشم

برند : MAJIC VISION

اشتراک گذاری:

 توضیحات درباره لنز مجیک ویژن
برند مجیک ویژن لنزهای تماسی نسل هفتم‌که به صورت رنگ های پیکسلی تولید شده است زیر نظر کارشناسان شرکت مارشال ایتالیا میباشد.از منحصر به فرد ترین ویژگی های این کانتکت لنز می‌توان به طبعی بودن رنگ که باعث می‌شود تمام رنگ‌چشم پوشش داده شود. و تولید این لنز ها در کشور کره جنوبی میباشد و در ایران مخاطبان جوان بروزی را به خود جذب کرده است.

لنز سبز 

اگز می‌خواهید تغییر ظاهر بدهید و چند وقتی‌ست که از ظاهرتان راضی نیستید و میکآپ‌تان تکراری شده، لنز سبز بهترین گزینه برای یک تغییر زیبا و دوست داشتنی است. لنز سبز تنها رنگی است که در نوع روشن و تیره، با طبیعت هم‌خوانی کامل دارد و چهره‌ی شما را جذاب، زیبا، جوان و بشاش نشان می‌دهد. با گذاشتن لنز سبز، یک برجستگی در چشم شما ایجاد می‌شود که تاثیر مثبتی بر روی اطرافیان از لحاظ ارتباطی با شما می‌گذارد. برای خرید لنز سبز به سراغ تم های رنگی طبیعی‌تر بروید که رنگ چشم‌های شما را بهبود ببخشد و غیر طبیعی به نظر نرسد. لنزهای طبیعی سبز رنگ باعث شفافیت رنگ چشم‌های شما می‌شود که بهترین و طبیعی‌ترین آن‌ها لنزهای طوسی سبز و سبز عسلی و سبزهای تیره هاله‌ای هستند. البته روی چشم‌های روشن طبیعی، لنزهای سبز روشن بسیار طبیعی دیده خواهد شد.

نوع آرایش 

برای این‌که آرایش‌تان با لنز سبز همخوانی داشته باشد باید از سایه‌های رنگی شیک و جذابی برای پلک بالایی استفاده کنید، اگر می‌خواهید از سایه سبز استفاده کنید حتما یک رنگ دیگری را با آن ترکیب کنید و سایه ی یک دست سبز نزنید.

می‌توانید رنگ آن را بر اساس لباس یا اکسسوری که دارید انتخاب کنید. سایه‌های بژ، فیلی، گلبهی، سفید با ترکیب رنگ سبز می‌تواند به زیبایی و جذابیت شما خیلی کمک کند. اگر می‌خواهید یک آرایش متفاوت و زیبا را با لنز سبز تجربه کنید، می‌توانید سایه‌ی بنفش را امتحان کنید. این رنگ در کنار لنز سبز آبی یک ترکیب فوق العاده خاص و متفاوت می‌شود. البته پیشنهاد این است اگر رنگ پوستتان تیره است این کار را نکنید. برای این‌که نگاه طرف مقابل‌تان خسته نشود و وقتی خودتان به آینه نگاه می‌کنید احساس بهتری داشته باشید، می‌توانید از یک مانتو یا پیراهن آبی ملایم استفاده کنید چون این‌گونه چشم هایتان بیشتر خودنمایی می‌کنند.

جهت ماندگاری بهتر لنز ما به شما محلول لنز سولکو را پیشنهاد میدهیم.

محظه فانتزی نگهداری لنز

قیمت برای یک جفت میباشد.

جهت بارگذاری نسخه برای طبی آرایشی 

نحوه صحیح گذاشتن و برداشتن لنز از چشم

ثپت نام جهت خرید  اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

نظر بدهید