عدسی های اسکای

عدسی های اسکای

SKYبرند عدسی های برند SKY با هدف ارائه کیفیت بالا و خدمات عالی، با واکنش عالی در بازار است.چرا که شامل رقابتی ترین قیمت ها در بین سایر برندهای موجود در بازار می باشد. تنوع خدمات و ویژگی ها از شاخص های برند SKY است و این تنوع با عرضه محصولات جدید رو به فزونی ست.در خانواده SKY این امکان را برای مشتریان فراهم می کند تا عدسی مورد نیاز خود را بهتر از چشم بیابند.

عدسی عینک پلاستیک فتوکرمیک اسکای ( ASUS ) 

ساخت کره با ضریب شکست ۱.۵۶ و مواد اولیه مرغوب بدون ته رنگ که در برخورد با نور خورشید تیره شده و از شدت نور محیط می کاهد و می توانید هنگام خرید عینک طبی سفارش دهید.. پوشش آنتی رفلکس ۱۶ لایه و پوشش آب گریز این عدسی علاوه بر شفافیت دید ، تمیزی آسان تر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را به همراه دارد .

خصوصیات و پوشش اپتیکی

تیره شدن در برخورد با نور آفتاب از ویژه گی عدسی های فتوکرومیک بوده که در فضای بسته یا در نور شب به رنگ شفاف یا نیمه شفاف خواهد بود و در برخورد این عدسی با پرتوهای فرابنفش نور خورشید ، به صورت خودکار تیره تر شده و از شدت نور محیط برای مصرف کننده می کاهد .

پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار)

 این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

پوشش آنتی رفلکس

 علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .

فیلتر کاوهای فرابنفش (UV) مل پرت

از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .عدسی عینک پلاستیک آنتی رفلکس اسکای

عدسی عینک پلاستیک آنتی رفلکس اسکای ( SKY ) ساخت کره و تولید شده از مواد اولیه با ضریب شکست ۱.۵۶ می باشد . این محصول دارای ۱۰ درصد ظرافت بیشتر نسبت به عدسی های معمول با ضریب شکست ۱/۵۰ بوده و همچنین پوشش آنتی رفلکس این عدسی ، دید شفاف تری را برای مصرف کننده فراهم می آورد .

پوشش آنتی رفلکس

 علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .

 پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار)

 این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV)

 از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

فیلتر کامل پرتوهای الکترومگنتیک 

ساتع شده از وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و انواع گجتهای الکترونیکی که در طول زمان منجر به ناهنجاریهای چشمی مانند آب مروارید و عوارضی چون سر درد و خستگی چشم می شود.

 عدسی عینک انتی رفلکس فشرده اسکای

عدسی عینک فشرده آنتی رفلکس اسکای ( SKY ) از جنس پلاستیک و ساخت کشور کره میباشد . پوشش دهی با کیفیت و مقاومت آن در برابر خط و خش های سطحی از دیگر ویژه گی های این عدسی به شمار میرود .ضریب شکست این نوع عدسی ۱.۶۷ و دارای پوشش آنتی رفلکس و فیلتر پرتوهای فرابنفش (UV) می باشد . پوشش آنتی استاتیک این عدسی موجب عملکرد دافعه نسبت به گرد و غبار ساخته و همینطور پوشش آب گریز آن موجب کاهش امکان ایجاد بخار بر روی سطح می گردد .

نقاط قوت

  • طراحی ساخت آسفریک
  • ظرافت
  • مقاومت در برابر خش
  • قیمت مناسب
  • خصوصیات و پوشش های اپتیکی

پوشش آنتی رفلکس علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید .

پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) 

این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

فیلتر کامل پرتوهای الکترومگنتیک ساتع شده از وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و انواع گجتهای الکترونیکی که در طول زمان منجر به ناهنجاریهای چشمی مانند آب مروارید و عوارضی چون سر درد و خستگی چشم می شود.

عدسی های فری فریمsky

فری فرم آخرین ترکیب زنجیره وار ماشین آلات و نرم افزار های تولید عدسی است که فرایند ساخت عدسی عینک را بسیار انعطاف پذیر تر از نسل های قبل میکند آن چیزی که باعث ساخت بهتر این عدسی ها می شود نرم افزار های طراحی شده برای ساخت این عدسی هاست  که برند skyبا استفاده از بهترین نرم افزار ها و ماشین آلات satisloh این امکان را برای ساخت فراهم نموده است . در خانواده skyشما می توانید هر نوع  عدسی که مورد نیازتان است را بر اساس نمره چشمتان بیابید.

پوشش های محافظ

خانواده sky تمام پوشش های لازم برای محافظت از چشمان شما را بر سطح عدسی قرار داده :

آنتی رفلکس:1-حذف باز تابش های آزار دهنده2- افزایش وضوح دید3-کاهش خستگی چشم4-مناسب برای رانندگی در شب و تماشای تلویزیون و کار با کامپیوتر .

سوپر هایدروفوبیک:کاهش اثر لک چربی روی عدسی افزایش اب گریزی آسان کردن پاک کردن عدسی

الکترومگنتیک :مراقبت از چشم در برابر اشعه های الکترونیکی کامپیوتر تلفن های همراه و تبلت ها 

پیر چشمی  

99% مردم دنیا در آستانه 40سالگی دچار اختلال در دیدن اجسام نزدیک می شوند که امری طبیعی است .

برای اصلاح این موضوع از عدسی هایی که دید نزدیک شما را اصلاح می کنند استفاده کنید . در صورتی که قبلا برای دیدن فواصل دور از عینک استفاده میکردید حالا سه راه حل دارید.

1-استفاده از دو عینک

یکی برای دور و دیگری برای نزدیک.

این روش در واقع قدیمی ترین روش برای حل این مشکل است اما تمام افرادی که از این روش استفاده میکنند از موضوعاتی مانند گم کردن جا گذاشتن یکی از عینکها سختی تعویض عینکها و... برای استفاده هم زمان  از دید دور و نزدیک (مثلا برای خواندن قیمت کالا در فروشگاه یا یادداشت کردن هنگام تماشای تلویزیون ) گله دارند.

2- استفاده از عینک دو دید

این عدسی ترکیبی از دو عدسی است . در این عدسی ها نسبت به عدسی تکدید شما به جای دو عینک از یک عینک استفاده کرده و دید دور و نزدیک را تواما در اختیار دارید.

عدسی های تدریجی

عدسی های نسل جدید که از نظر ظاهری شبیه به عدسی های معمولی هستند و علاوه بر

فواصل دور و نزدیک امکان دیدن در فواصل میانی (40تا80سانتیمتر)را برای افراد ی که در حال استفاده از موبایل تبلت و کامپیوتر که همگی در این فاصله قرار دارند را فراهم می کند.

مزایای عدسی تدریجی

1-شکل ظاهری بهتر

2-امکان دیدن فواصل میانی

3-عدم پرش تصویر برای جابجایی از دید دور به نزدیک

عدسی های تدریجی اسکای

عدسی های سفارشی تکدید اسکای

جهت انتخاب فریم کلیک کنید

اگر فریم داید جهت نصب عدسی با همکاران ما در ارتباط باشید.

ارائه فاکتور معتبر جهت بیمه تکمیلی بیشتر بدانید

ارائه فاکتور معتبر جهت بیمه تامین اجتمائی بیشتر بدانید

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

راهنمای خرید عینک بیشتر بدانید.

ثپت نام جهت خرید اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران

اشتراک گذاری:

محصولات مرتبط

نظر بدهید