عدسی عینک کداک

عدسی عینک کداک

عدسی های کداک

این شرکت یک شرکت چند ملیتی است یعنی در کشورهای مختلف تولید میشود و در دفتر مرکزی آن در رو چستر نیویورک قرار دارد اولین دوربین های عکاسی دست توسط شرکت در اختراع شدند و همین موضوع باعث شد بسیاری از مردم این را به طور کامل بشناسد و کار این شرکت هنر عکاسی را بسیار در بین مردم رواج داد و مردم را به این برند علاقه مند کرد.

اکنون نیز این برند با ساخت عدسی های بسیار عالی به فعالیت دارد اگر بخواهیم قدرت این عدسی ها را با یک مثال مطرح کنیم باید بگوییم در عدسی کداک persice که نوعی عدسی تدریجی می باشد منطقه نزدیک بینی بسیار دقیق و کاملی دارد تا بیشتر حرکت چشم را پوشش دهد همچنین دوربینی آن به گونه ای طراحی شده است که تا فاصله های دور را نیز می توانید به طور کامل و واضح مشاهده کنید یعنی چه فاصله زیاد باشد و چه نباشد شما دیده بسیار شفاف خواهید داشت این دیتای عالی فقط با تکنولوژی این عدسی ها که بسیار دقیق هستند می توان دید.

قابلیت های عدسی های کداک

این شرکت عدسی های تک دید و دید مختلفی تولید می نماید و همه افراد می‌توانند با توجه به نیاز خود این عدسی ها را انتخاب نمایند هر کدام از این عدسی ها با حفظ کارکرد برای دیده بسیار مناسب و بازه تا حد امکان صاف و بدون هیچ حالتی ساخته می شود تا قدرت دیده بالاتری به افراد ببخشد عدسی های دودی که با آنها با یک فوکال گفته می شود در بسیاری از برندهای کمی ضخیم هستند اما شرکت عدسیهای بایو فویوکال و سینگل ویژن تقلید را بسیار نازک تر از بقیه برندها تولید می‌کند اما این موضوع باعث نمی‌شود که مقاومت این عدسی ها کمتر باشد به دلیل نازک بودن عدسی وزن آنها نیز بسیار کم است و به هیچ عنوان صورت و چشم را آزار نمی دهد از آنکه بسیاری از افراد این که خود را به دلیل سنگینی کنار می‌گذارند این عدسی ها تهیه و تولید شده اند تا همه افراد بتوانند به سادگی از آنها استفاده کند.

حالا قصد داریم پرکاربردترین مدلهای را به شما معرفی نماییم.

عدسی۱.۶۷کداک

عدسی هایی که دارای شماره 1.67هستند به طور کلی بعد از های فشرده گفته می شود و افرادی که نمره چشم نسبتاً بالایی دارند باید از این دستگاه استفاده کند دارای پوشش یو وی ۴۰۰ طراحی فیلتر ماورای بنفش می باشد.این نوع عدسی را شرکت کداک برای نمرات بالا3.75دیوپتر تجویز میکند. تا هم از ضخامت عدسی کاسته شود و هم با داشتن دبل آسفریک در این عدسی بزرگ نمایی و کوچک نمایی از پشت عینک برطرف شود و همچنین میدان دید باز تری برای استفاده کننده ایجاد میکند که این امر باعث شده است کداک از دیگر برند ها پیشی بگیرد.

عدسی های ۱.۶۱کداک

این عدسی ها چگالی بالاتری دارند و تا حدود ۵۰ درصد با دوام تر از عدسی های معمولی می باشد داشتن ویژگی‌های آسفریک بزرگنمایی پوشش سقف و پوشش ضد چربی باعث شده تا عدسی بسیار ایده آلی به افراد ببخشند اما کمتر کسی که این ویژگی ها باعث می‌شود افراد یک اینکه فوق العاده داشته باشند حتی کسانی که از این کار بدون فرم استفاده می‌کنند می‌توانند این عدسی ها را خریداری نمایند. 

کداک1.61

عدسی۱.۵۶کداک

عدسی روزانه اینکه های تمام و فریم به فریم قیمت مناسبی دارد و ماورای بنفش دارد و حدود ۱۰ درصد فشرده تر  از عدسی های معمولی می باشد.

عدسی PHOTO transition signature VIIکداک

عدس کداک ترانزیشن فتوکرومیک را میتوان پیشنهادی ویژه برای افرادی که ساعاتی را بیرون از خانه به سر میبرند پیشنهاد داد. این عدسی یک عدسی با شاخصUV400است که مانند یک عینک آفتابی از اشعه ها جلو گیری میکند. و با تیره شدن به سرعت این عدسی چشمان مخاطب در بستری تاریگ قرار دارند تا با وضوحی بیشتر به دیدن بپردازند. و از دیگر مزیت های این عدسی ترانزیشن کداک میتوان به این نگته اشاره کرد که دیگر نباید نگران تیره ماندن عدسی به هنگام  ورود به مکان های سر بسته بود.

عدسی 1.60BLUE PROTECTکداک

پوشش آبگریز پوشش ضد گرد و غبار و ضد چربی باعث شده این مدل بسیار محبوب شود همچنین استفاده کنندگان از دستگاه های دیجیتال مانند کامپیوتر و گوشی می تواند به راحتی از این دستگاه استفاده کنند زیرا برای همین منظور این عدسی ها ساخته شدن عدسی ها طوری طراحی شده اند که در موقع استفاده طولانی مدت هیچ فشاری به چشم وارد نمی کند.این نوع عدسی نشکن کداک دارای UV420بلوپروتکت است.

عدسی 1.56BLUE PROTECTکداک

عدسی 1.56بلوپروتکت کداک یکی از پر مخاطب ترین عدسی در بین افراد عینکی در این دوره از زندگی های دیجیتال میباشد.که دارای شاخص UV420میباشد تا محافظی باشد در برابر اشعه های مانیتور کامپیوتر و موبایل تا افراد بتوانند خستگی چشمشان را کاهش دهند.

عدسی ۱.۷۴کداک

عدسی های فوق فشرده ۱.۷۴ برای افرادی مناسب است که نمره چشم بسیار بالایی دارند اما به قدری ظریف و نازک طراحی شده که افراد بدون داشتن دغدغه می توانند از آن استفاده نمایند این عدسی ها وضوح دید بسیار عالی دارم قلاده مقاوم هستند وینتر ماورای بنفش را دارا هستند و دیگر افرادی با نمره چشم والتر مجبور نیستند از دسته های ترسناک آن استفاده نمایند.

پاکت عدسی کداک

اصالت کالا

همانطور که میدانید وقتی برندی و کالای با کیفیفت با رضایتمندی متقاضیان روبرو میشود .افرادی هستند که برای سود بیشتر از نمونه اصلی کپی برداری میکنند تا بتوانند در بازار سهم داشته باشند.شرکت تولید کننده عدسی های کداک با هک کردن ایر مارک kodakو یاK Lدر عدسی ها که با بخار کردن عدسی نمایان میشود اصالت خود را به نمایش مصرف کنندگان خود میگذارد توجه داشته باشید عدسی های کداک را از نمایندگی های فعال و یا فروشگاه های معتبر خرید کنید و قیمت های این عدسی کداک به صورت سراسری میباشد ویکی دیگر از راه تشخیص  اصلی بودن این عدسی ها پاکت های آنها میباشد که به هنگام خرید از فروشنده میتوانید آنرا تحویل بگیرید.

نتیجه

با مدل های مختلف و قابل در اختیار را معرفی کردیم و سعی کردیم به شما بگوییم که بسیار معتبر هست.و شما می توانید با ارسال نسخه خود عدسی مورد نظر خود را از اردیبهشت تهیه نمایید.

استعلام قیمت تکدید

عدسی کداک سفارشی تکدیدعدسی های تکدید کداک سفارشی(زمان ساخت5روز کاری)

ارسال نسخه

عدسی های تدریجی کداکعدسی های تدریجی کداک سفارشی(زمان ساخت7روز کاری)

ارسال نسخه

قیمت یک جفت قیمت یک عدد نوع عدسی و ضریب شگست
ارسال نسخه 1600 800 1.56kodak clear
ارسال نسخه 2200 1100

1.60kodak

clear

ارسال نسخه 3600 1800

1.67kodak

clear

ارسال نسخه 2500 1250

1.56kodak

BULUE PEOTECT

ارسال نسخه 3600 1800

1.560kodak

BULUE PEOTECT

ارسال نسخه 5000 2500

1.50kodak

TRANSTION GREY

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

خرید عینک طبی/www.ordibehesh.com

اشتراک گذاری:

نظر بدهید