عدسی عینک کداک

عدسی عینک کداک

عدسی کداک

شرکت عدسی کداک کار خود را با ساخت دوربین عکاسی شروع کرد و یک شرکت چند ملیتی می باشد که در کشور های مختلف به تولید عدسی های عینک می پردازد.یکی از مزیت های عدسی کداک می توان به دید شفافی که در نزدیک و دور بینی ایجاد می کند اشاره کرد که سبب آرامش مخاطب شمی شود.از دیگر قابلیت های عدسی کداک ساخت انواع عدسی تک دید و دو دید می باشد که دست مخاطب را در انتخاب نوع عدسی باز گذاشته است و هنگام خرید عینک طبی به راحتی می توان نوع عدسی را انتخاب کرد. عدسی کداک با حفظ کارکرد و دید مناسب و شفاف، تا حد زیادی صاف و بدون هیچ حالتی ساخته می شود تا قدرت دید افراد را تا حد زیادی بالا ببرد.عدسی دو دید کداک یا عدسی های بایوفوکال در برند های مختلف معمولا ضخیم تولید می شود اما شرکت کداک آن ها را با ضخامت بسیار کمی تولید می کند.البته این نکته بدین معنا نیست که مقاومت عدسی کاهش پیدا کند.

کم قطر بودن عدسی دو دید کداک سبب می شود مخاطب برای مدت زمان طولانی از عدسی استفاده کند و باعث خستگی چشم و صورت نمی شود.در ادامه پر کاربرد ترین عدسی کداک را شرح خواهیم داد:

عدسی 1.74 کداک

این نوع عدسی جز عدسی های بسیار فشرده می باشد و برای افرادی که دارای نمره چشم بسیار بالایی می باشند استفاده می شود.همان طور که گفته شد شرکت کداک عدسی 1.74 را بسیار نازک طراحی کرده است که علاوه بر زیبایی عدسی وزن آن را نیز بسیار کاهش داده است.از جمله ویژگی های عدسی 1.74 کداک می توان وضوح دید شفاف و بالا، مقاومت بالا، دارا بودن فیلتر فرابنفش و همچنین عدم استفاده از عدسی های ته استکانی برای افراد دارای نمره چشم بالا اشاره کرد.

عدسی 1.67 کداک بلوکات

از جمله ویژگی عدسی 1.67 کداک بلوکات می توان به پوشش آب گریز، پوشش ضدغبار و چربی اشاره کرد که سبب محبوبیت هر چه بیشتر عدسی 1.67 کداک بلوکات شده است.یکی از دلایل ساخت عدسی کداکBlutech  استفاده از این عدسی برای افرادی است که از گوشی و کامپیوتر زیاد استفاده می کنند. طراحی عدسی 1.67 کداک بلوکات بصورتی می باشد که حتی اگر در دراز مدت از این وسیله ها استفاده کنید فشاری به چشم وارد نمی شود.

عدسی فتوکروم کداک

از جمله ویژگی های عدسی فتوکروم کداک می توان به پوشش ضد گرد و غبار و ضد چربی و از همه مهم تر مقاوم در برابر اشعه فرابنفش uv400 اشاره کرد.در هنگامی که شما در معرض نور شدید خورشید قرار می گیرید می توانید از عینکی که در ساخت آن عدسی فتوکروم کداک استفاده شده است استفاده کنید و از چشم خود در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کنید.

عدسی 1.56 کداک

این عدسی نسبت به عدسی های معمولی حدود 10 درصد فشرده تر می باشد و دارای فیلتر ماورای بنفش می باشد و دارای قیمت مناسبی می باشد.

عدسی 1.61 کداک

نسبت به عدسی های معمولی حدودا 50 درصد چگالی بالاتری دارد و همین امر سبب دوام بیشتر عدسی 1.61 کداک شده است.از جمله ویژگی های عدسی 1.61 کداک می توان به پوشش ضد چربی، ویژگی های آسفریک و بزرگنمایی، پوشش سوپر هایدروفوبیک اشاره کرد که باعث می شود کمتر کثیف شوند و دید شفاف و واضحی به مخاطب دهد. عدسی 1.61 کداک برای افرادی که از عینک های بدون فریم استفاده می کنند نیز استفاده می شود.

عدسی 1.67 کداک

این نوع عدسی نیز جز عدسی های فشرده می باشد که افرادی که دارای نمره چشم بالایی هستند می توانند استفاده کنند.طراحی نازک این عدسی سبب شده علاوه بر مقاومت بالا، وزن سبکی داشته باشد و بتوان برای مدت زمان های طولانی از عینک استفاده کرد. عدسی 1.67 کداک دارای پوشش uv400 فرابنفش، طراحی دبل آسفریک نیز می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

خرید عینک طبی/ www.ordibehesh.com

Uv400 فرابنفش/www.ordibehesh.com

نظرات کاربران

نظر بدهید