قیمت : 2,500,000 تومان

قیمت ویژه خرید آنلاین عدسی کداک
ضمانت خرید-ارسال رایگان-تراش و نصب رایگان
عدسیkodak blue porotect1.56
مناسب برای فریم عینک های تمام فریم و نیمه فریم
مناسب برای کار با موبایل و کامپیوتر
یک جفت عدسی آنتی رفلکسuv420
مشاوره:09154352243
18ماه گارانتی پوششی عدسی
تحت لیسانس signet armorliteآمریکا
ارسال نسخه در پایین صفحه
در پایین صفحه در باره محصول بیشتر بدانید.

کد محصول : kodak1.56 blue porotect

دسته بندی : عدسی عینک

برند : KODAK

اشتراک گذاری:

kodak

1.56kodak blue protect

digital lens signet armorlite materials

عدسی بلوپروتکت کداک 1.56 برای افرادی که ساعت ها با وسایل مانیتوری  نظیر موبایل کامپیوتر آیپد و...استفاده دارند پیشنهاد میشود.

تفاوت عدسی بلوپروتکت کداک با بلوکات های موجود در برند های مختلف به اینگونه است که هیچگونه تغییر رنگی در رنگ های مثل بلوکات ها ایجاد نمیکند

عدسی بلو کنترل چیست؟ 

خورشید منبع اصلی نور ابی است.در صورت حضور در بیرون از خانه یا محل کارتان و..... در معرض تابش این نور قرار میگیرید.اما این تنهامنبع نور ابی نیست. دستگاه های الکتریکی مثل رایانه گوشی تلفن همراه تلویزیون لامپ های ال ای دی و فلورسنت این نور را تولید می کنند.خیلی از افراد به دنبال عدسی بلو کنترل یا بلو کات هستند تا از میزان اسیب نور ابی بکاهد.عدسی بلوکنترل نوعی فیلتر است که در عدسی قرار میگیرد .هدف از تعبیه ان مانع شدن نور ابی که از دستگاهای دیجیتال به چشم ما برخور میکند اگر طی روز از دستگاه های الکتریکی نامبرده استفاده می کنید عدسی بلوکنترل کمک میکند دید بهتری داشته باشید همچنین چشم شما کمتر خسته میشود و از فشار زیاد بر ان جلوگیری میشود. عدسی بلو کنترل دارای فیلتر نور ابی میباشد. دارای پوششی شفاف بر روی ئوسطح عدسی است که مانع از بازتاب نور و بازتاب ان به درون چشم میشود.بیشتر بدانید

گروه نمرات موجود
ارسال نسخه

PLANO(بدون نمره)

ارسال نسخه

2.00

ارسال نسخه

4.00

ارسال نسخه

6.00

ارسال نسخه

8.00

10.00

12.00

ارسال نسخه

2.00/2.00

ارسال نسخه

4.00/2.00

6.00/2.00

8.00/2.00

10.00/2.00

ارسال نسخه 2.00/4.00
ارسال نسخه 4.00/4.00

6.00/4.00

2.00/6.00

4.00/6.00

(گروه نمرات عدسی Kodak Blue Porotect 1.56)

تشخیص اصل بودن کالا:

همانطور که میدانید وقتی برندی و کالای با کیفیفت با رضایتمندی متقاضیان روبرو میشود .افرادی هستند که برای سود بیشتر از نمونه اصلی کپی برداری میکنند تا بتوانند در بازار سهم داشته باشند.شرکت تولید کننده عدسی های کداک با هک کردن ایر مارک kodakو یاK Lدر عدسی ها که با بخار کردن عدسی نمایان میشود اصالت خود را به نمایش مصرف کنندگان خود میگذارد توجه داشته باشید عدسی های کداک را از نمایندگی های فعال و یا فروشگاه های معتبر خرید کنید و قیمت های این عدسی کداک به صورت سراسری میباشد ویکی دیگر از راه تشخیص  اصلی بودن این عدسی ها پاکت های آنها میباشد که به هنگام خرید از فروشنده میتوانید آنرا تحویل بگیرید.

اقلام همراه عدسی:

دستمال مخصوص پک عدسی ها اسپری تمیز کننده و ساک دستی با برند کداک

با خرید آنلاین عدسی kodakمیتوانید فاکتور معتبر جهت ارائه به بیمه های تکمیلی و تامین اجتماعی دریافت کنید

در مجموعه اردیبهشت عدسی های عینک طبق نسخه تجویز شده پزشک یا بینایی سنج زیر نظر کارشناسان این مجموعه با دستگاهای تمام اتومات اسیلور فرانسه  اندازه گیری تراش و نصب میگردند.

 عدسی کداک 1.67، 1.61، 1.56، 1.50 و انواع مختلف دیگر موجود می باشد که در مقاله عدسی عینک کداک مدل ها و ویژگی های عدسی های کداک پرداخته ایم.به طور مثال عدسی بلو بروتکت کداک به عدسی های uv420گفته می شود که برای افرادی که کار با وسایل مانیتوری مثل کامپیوتر موبایل و ... را دارند قابل استفاده می باشد و پیشنهاد بسیاری از پزشکان برای جلو گیری از اشعه می باشد مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.

مطالب مرتبط:

خرید عینک طبی/www.ordibehesh.com

عدسی عینک کداک/www.ordibehesh.co            

نظر بدهید

محصولات مرتبط