فروشگاه اردیبهشت مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی محصولات چشمی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند عینک طبی عینک آفتابی انواع لنزها و عدسی های طبی عینک  با تنوعی بی‌نظیر در اردیبهشت عرضه می‏‏‏‌شوند. اردیبهشت  با دراختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی محصولات چشمی در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه  در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان اردیبهشت می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت اردیبهشت را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان چندین مدل از بروز ترین طراحی ها را انتخاب و با ارسال رایگان نمونه ها توسط تیمی متخصص در محل به صورت رایگان امتحان نمایید.

و با انتخاب بهترین ها از خدمات شایسته اردیبهشت بهره مند شوید.

اردیبهشت از اولین دریافت کنندگان نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذی‏ربط، دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏ .همچنین، در حال حاضر اردیبهشت با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، یکی از پرمخاطب‏‏‏‌ترین و پربازدیدترین وب‏ سایت های تجاری کشور است. (به استناد آمارهای منتشر شده در مراجع آماری مانند Alexa)

همواره یکی از اولویت‌های اردیبهشت تولید و ارائه  مقالات تخصصی آموزشی چشم و چشم پزشکی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید و اعمال عمل چشم و مراقبت های چشمی آنهااست.
برای اردیبهشت بسیار مهم است که میلیون‏‌ها کاربر آن، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. اردیبهشت از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

 اریبهشت با ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های فروشگاه عینک اردیبهشت  محسوب می‌شود. اردیبهشت با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و اردیبهشت نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت اردیبهشت  و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در اردیبهشت بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت عینک اردیبهشت، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.
اردیبهشت با ارائه فاکتور معتبر در خرید های طبی مورد تایید بیمه های تکمیلی و تامین اجتماعی میباشد تا برای مشتریان خود راحتی خرید را به ارمغان بیاورد و حجم زیادی از کارکنان دولتی و خصوصی را در خرید یاری کند.