این محصول فقط در شهر مشهد تحویل و نصب میشود.
چند مدل مختلف از برند هارد موجود میباشد.
شماره تماس: 09154352243

کد محصول : ha3225

دسته بندی : لنز چشم

اشتراک گذاری:

لنز هارد یک نوع لنز تماسی برای بهبود و اصلاح مشکلات بینایی مانند قوز قرنیه است که در ایران بیشتر به لنز سخت شناخته میشود. افراد زیادی هستند که از لنزهای طبی استفاده می کنند.
در سالهای اخیر لنزهای طبی هارد در ایران مورد استفاده این بیماران قرار گرفته و بخاطر کیفیت و اکسیژن رسانی خوبی که دارند توانسته اند رضایت کامل مصرف کنندگان خود را بدست آورند.


ویژگی های لنز چشم هارد یا سخت
لنزهای هارد همانند لنزهای سخت قدیمی PMMA نیستند .از یک طرف مواد این نوع لنز چشم اجازه می دهد تا اکسیژن از لنز عبور کند و به قرنیه چشم شما برسد. در لنزهای سخت قدیمی اکسیژن قابلیت نفوذ نداشت.
نکته مهم در استفاده از این لنزها آن است که باید صبور باشید تا کم کم به آن عادت کنید. شاید لازم باشد هفته های اول تا دست کم یک ماه چند ساعت بیشتر از آنها استفاده نکنید و بعد کم کم این ساعت ها را زیاد کنید.


این نوع لنز برای هر فرد به طور سفارشی هم ساخته میشود بدین صورت که ابتدا چشم پزشک پس از انجام معاینات شکل دقیق قرنیه شما را اندازه گرفته و پس از اندازه گیری و بدست آوردن اطلاعات دیگر نسخه لنز چشم شما را تجویز می کند.
با پیشرفت در زمینه ساخت لنزهارد دیگر لنزها خیلی کوچک نیستند و با قطرهای بزرگتر و لبه های باریک و هموارتر از گذشته ساخته میشوند.همچنین سطح پشت لنز بخوبی با قرنیه خود را هماهنگ می کند.


تمام این تغییرات منجر به لنزهای می شوند که به خوبی روی چشم متمرکز شده و راحتی خوبی دارند و دید واضحی را برای بیمار فراهم می کنند.
بیشتر مردم فکر می کنند که لنزهارد درچشم راحت نخواهد بود در صورتی که این تفکر غلطی بوده و این لنزها مانند لنز تماسی نرم راحتی طولانی مدتی را برای شما فراهم میکند.
با این حال ، لنزهای نرم در ابتدا که مورد استفاده قرار میگیرند راحتی اولیه بهتری را ارائه می دهند درحالی که لنزهای هارد به یک دوره اقتباس مختصر احتیاج دارند و این به دلیل اندازه لنز است ، نه ماده لنز. با گذشت زمان به آنها عادت خواهید کرد.


چطور لنز چشم را تمیز کنید :
-دست ها را خوب بشویید تا کثیفی و جرم های آلوده به چشم تان وارد نشود.
-دست ها را با پارچه نخی خشک کنید تا پرزی به دستتان نچسبد.
-به دستتان کرم چرب یا مرطوب کننده نزنید چون باعث میشود لنزتان آلوده شود.ابتدا لنز یک چشم را بیرون بیاورید و با محلول مخصوص تمیز کنید تا مواد آرایشی شسته شود.همین کار را با چشم بعدی انجام دهید.
-لنزها را در جا لنزی تمیز بگذارید و آن را با محلول مناسب و محلول ضدعفونی کننده پرکنید. هیچ وقت نگذارید جا لنزی شما بدون محلول بماند و خشک شود.

                                 

نظر بدهید