عدسی عینک 1.56 زایس آلمان

✔️ مناسب برای فریم عینک های تمام فریم و نیمه فریم و بدون فریم
✔️ مناسب برای تمام نمرات
✔️ 18ماه گارانتی پوششی عدسی
✔️ ساخت آلمان

Ξ به علت نوسانات قیمت بازار عدسی ها جهت استعلام قیمت با ما در ارتباط باشید
Ξ ضمانت خرید، ارسال رایگان، تراش و نصب رایگان
Ξ ارسال نسخه عینک بعد از خرید عینک انجام می شود
Ξ قیمت درج شده برای یک عدد عدسی می باشد
☎️ مشاوره: 09154352243

کد محصول : zeiss lenz

دسته بندی : عدسی عینک

برند : Zeiss

اشتراک گذاری:

عدسی ZEISS برند «زایس» در سال ۱۸۴۶ متولد شد. زایس در اوایل فعالیت‌های خود به‌شدت تلاش می‌کرد تا به نامی بزرگ و پیشرو در عرصه‌های مختلف اپتیکی  تبدیل شود. تحقیق‌ها و آزمایش‌های متخصصین زایس جدی پیگیری می‌شد و بالاخره جهش بزرگ و خیره‌کننده زایس در سال ۱۹۱۲ اتفاق افتاد.

برای نخستین بار در سال ۱۹۱۲، محققین زایس از تمام تجربه و تخصص خود استفاده کردند تا بتوانند عدسی‌های طبی را تولید کنند. تلاش شبانه‌روزی آن‌ها به تولید اولین عدسی طبی از جنس شیشه منجر شد. نام تجاری این عدسی شیشه‌ای پانکتال (Punktal) است. پانکتال اولین عدسی تولیدشده با تقارن محوری و کانون نقطه‌ای بود.

با این موفقیت چشمگیر، گروه تجاری زایس مصمم‌تر و پرقدرت‌تر به فعالیت خود ادامه داد. تا کنون بیش از یک‌صد سال از فعالیت حرفه‌ای زایس می‌گذرد. محققان و پژوهشگران این برند باسابقه، تمام انرژی خود را روی مسئله دید بهتر(better vision) متمرکز کرده‌اند. به همین دلیل زایس، نوآوری‌های خود را در جهت دید بهتر و آسودگی مصرف‌کنندگانش ارائه می‌کند و طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

 عدسی زایس دوراویژن DuraVision

دوراویژن یک محصول جدید و فوق‌العاده در سری عدسی‌های چند لایه زایس است.این عدسی دارای پوششی به نام DuraVision است که، مقاومت عدسی را در برابر خط و خش به صورت چشمگیری افزایش داده و در نتیجه باعث افزایش طول عمر عدسی می‌شود.

هر دو سطح این عدسی دارای خاصیت آبگریزی، ضد چربی و ضد گرد و غبار می‌باشد و در عین حال بسیار سبک و مقاوم است.تمام این ویژگی‌ها کمک می‌کنند تا شما در تمام مدت استفاده از عدسی زایس دوراویژن، از دیدی واضح و فوق شفاف لذت ببرید.

گروه نمرات موجود
ارسال نسخه

PLANO(بدون نمره)

ارسال نسخه

2.00

ارسال نسخه

4.00

ارسال نسخه

6.00

ارسال نسخه

8.00

10.00

12.00

ارسال نسخه

2.00/2.00

ارسال نسخه

4.00/2.00

6.00/2.00

8.00/2.00

10.00/2.00

ارسال نسخه 2.00/4.00
ارسال نسخه 4.00/4.00

6.00/4.00

2.00/6.00

4.00/6.00

(گروه نمرات عدسی ZEISS)

ویژگی عدسی های دوراویژن

1-مقاومت و سختی بسیار بالا:

عدسی‌های Zeiss با پوشش دوراویژن، با یک لایه فوق سخت پوشانده شده که باعث دوام و سختی چندین برابر این نوع لنزها می‌شود. مقاومت عدسی‌های Duravision تا سه برابر بیشتر از عدسی‌های پلاستیک نسل قبلی و تا ۳۵٪ بیشتر از عدسی‌های شیشه‌ای است.

2-دافع گرد و غبار:

عدسی‌های دوراوبژن به علت داشتن خاصیت آنتی استاتیک، هرگونه گرد و غبار و پرز را از خود دور کرده و همواره پاک و تمیز می‌ماند. استفاده از تکنولوژی آنتی استاتیک در عدسی‌ها توسط شرکت Zeiss ثبت اختراع شده است.

3-تمییز شدن بسیار آسان:

به کار گیری تکنولوژی Super-slick Clean Coat در عدسی‌های دوراویژن سبب شده تا تمیز کردن این نوع عدسی‌ها فراتر از تصور شما راحت شود. به کمک این تکنولوژی زاویه تماس در سطح عدسی را به حداقل ۱۱۰ درجه افزایش داده‌اند. این عدد در سایر عدسی‌ها حداکثر ۹۵ درجه است. که این امر سبب لغزنده‌ و صیقلی‌تر شدن سطح عدسی شده است. و افزایش طول عمر عدسی را به دنبال دارد.

4-پوشش آتنی‌رفلکس (ضد انعکاس):

پوشش آنتی‌رفلکس در این عدسی‌ها علاوه بر زیبا‌تر کردن ظاهر آن‌ها، موجب عدم انعکاس نور بر روی سطح عدسی (۲۰٪ بازتابش کمتر از عدسی‌های نسل قبل) و مهار کردن پرتوهای آبی مضر برای چشم می‌شود. وجود لایه های چند گانه ضد بازتاب نور با کارایی و کیفیت بسیار بالا، سبب ایجاد دیدی واضح‌تر و شفاف‌تر می‌گردد. و برای استفاده از مانیتور و سایر دستگاه‌های دیجیتال مناسب است.

5-فیلتر پرتو‌های مضر دستگاه‌های دیجیتال:

این نوع عدسی به علت دارا بودن خاصیت آنتی الکترومگنتیک، تمامی اشعه‌های مضر ناشی از استفاده دستگاههای دیجیتال مانند: مانیتور، موبایل و غیره را فیلتر کرده و از بیماری‌های چشمی حاصل از استفاده از این ابزارها جلوگیری می‌کند.

6-فیلتر پرتو فرابنفش (اشعه UV):

این نوع فیلتر یکی از مهمترین و ضروری‌ترین فیلترهای موجود در عدسی‌ها می‌باشد. که باعث جلوگیری از اثرات منفی و مضر ناشی از اشعه فرابنفش موجود در نور خورشید می‌شود. این نوع عدسی‌ها قابلیت فیلتر کردن کامل این پرتو‌ها را دارد و تا ۴۰۰ نانومتر را شامل می‌شود (UV 400).

عدسی طبی درایو سیف زایس Zeiss DuraVision Drivesafe Clarlet 1.6

عدسی هاى درایو – سیف زایس DRIVESAFE LENSES

بسیارى از افراد هنگام رانندگى به خصوص در شرایط نور کـم؛ مانند: گـرگ و میش، هنگام غروب و شـب، یـا در شرایـط آب و هوایـى دشـوار؛ ماننـد: مـه و بـاران از کاهش میدان دید احساس نا امنى و اضطراب مى کنند. در همین حال تابش هاى خیره کننده ناشى از نور چراغ اتومبیل هاى روبـرو در شب یا نور ساطع شده از سطح خیس و مرطوب جاده ها و همچنین دشوارى در تطابق دید هنگامى که مسیر حرکت چشم متناوبا بین جاده و داشبورد تغییر مى کند از دیگـر چالش هاى بـزرگ در هنگـام رانندگـى مى باشـد.

محققان زایس با بهره جستن از سه عامل زیر موفق به طراحى و تولید گونه جدیدى از عدسى هاى طبى شده اند که رانندگى را بسیـار امن تـر و راحت تـر از قبل مى نمایـد و در عیـن حـال بـراى استفـاده در تمـام فعالیت هـاى روزمـره دیگـر نیـز مناسـب مى باشـد:
۱- با کمک فناورى Luminance Design (طراحى بر مبناى میزان تشعشع)، اندازه مردمک در شرایط نور کم محاسبه و در طراحى و تولید عدسى لحاظ مىشود .
۲- پوشش ضد بازتـاب جـدیـد Duravision DriveSafe زایــس مى توانــد تا ۶۴٪ از میــزان درخشندگــى و تابش هــاى خیره کننــده و آزاردهنــده بکاهــد.
۳- در طراحى عدسى هاى تدریجى Progressives DriveSafe زایس، براى تطابق راحت تر چشم در حرکت بین آینه هـا و داشبـورد، وسعـت میـدان دیـد میانـى تا ۴۳٪ و جهـت حصول دیـد وسیع تـر از سطـح جـاده، وسعت
میـدان دیـد دور تـا ۱۴٪ افزایـش یافتـه اسـت.

دید بهتـر در شرایـط کـم نـور با کمک عدسى هـاى DriveSafe زایـس و فنـاورى نویـن Luminance Design

ً مردمک چشم به شدت نور محیط اطراف خصوصا نورى که به طور مستقیم به چشم وارد مى شود، واکنش نشان مى دهد.
در روشنایى روز قطر مردمک، کم و در تاریکى شب، زیاد مى شود. در شرایط نور کـم (مثل هواى ابرى، بارانى، مه یا رانندگى در شب) قطـر مردمک مابیـن کوچک و بزرگ مـى باشـد که به ایـن وضعیـت کـم نـور، شرایـط مزوپیـک نیـز گفتـه مـى شـود.

در وضعیت مزوپیک (کم نورى)، ادراک و تجسم فضایى همانند تخمین مسافـت و فاصلـه و تشخیـص عمـق میـدان دیـد بـراى راننـده بسیـار سخت و دشـوار خواهـد بـود.

کاهـش پرتوهـاى خیره کننـده و آزاردهنـده با کمـک پوشـش ضـد بازتاب/ ZEISS Duravision DriveSafe Coating

تابش هاى خیره کننده و آزاردهنده (نور مستقیم خورشید یا سایر نورهاى مصنوعى) مانع بزرگى براى دید خوب و مناسب مى باشند. به ویژه هنگام رانندگى در شب، تشعشعات شدید منتشر شده از چراغ هاى جلوى اتومبیل هایى که مجهز به فناورى زنون یا ال- اى- دى هستند مى توانند اختلال جدى در دید راننده ایجاد کنند که این امر مى تواند بسیار خطرناک باشد و امنیـت راننـده و سرنشینـان را به مخاطـره جـدى افکنـد.

دیـد دقیـق از جـاده، داشبـورد و آینه هـا با کمـک عدسـى تدریجـى/ ZEISS Progressive DriveSafe

راننــدگـى نیــاز بــه دقــت و توجــه بسیــار از ســوى راننــده دارد و آن هــا بـــراى ارزیـابــى دقیــق شـرایــط رفــت و آمــد بــه دیـــد وسیعــى از جــاده نیـــاز دارنــد.این وضعیت به ویژه براى افرادى که از عدسى هاى تدریجى استفاده مى کنند و در زمان تغییر میدان دید از جـاده به داشبـورد و آینه هـا و یا بالعکس بسیـار چالـش برانگیـز مى شـود. در چنیـن حالتـى داشتـن دیـد پویـا و تمرکـز سریـع ضـرورت بسیـار دارد.

در نتیجه همکارى مشترک محققان زایس با مؤسسه تحقیقاتى مهندسى اتومبیـل و موتـور خـودرو در اشتوتگـارت آلمـان، آزمایشـات و مطالعاتـى در زمینـه مسیـر حرکت چشـم در هنگـام راننــدگـــى صـــورت گرفــت و نتایـــج زیـــر بــدســت آمـــد:
۹۷٪ از زمان رانندگى، چشم رانندگان متوجه مسیر جاده مى باشد.
۲٪ از زمان رانندگى، رانندگان به ابزارها و ادوات واقع در داشبورد اتومبیل نگاه مى کنند.
۱٪ از زمان رانندگى، چشــم رانندگــان متوجـه آینـه هـاى جانبــى یا میانــى مى باشــد.

عدسی طبی فشرده زایس Zeiss Lotutec Clarlet 1.67

 

 عدسی زایس لوتوتک LotuTec

لوتوتک یک محصول جدید و نوآورانه در سری عدسی‌های چند لایه زایس است.

پوشش سوپر آنتی رفلکس ۱۶ لایه در این عدسی باعث حذف اثر خیره کننده تابش و بازتاب نور خورشید و سایر نورهای شدید می‌شود.

هر دو سطح این عدسی دارای خاصیت آبگریزی، ضد چربی و ضد گرد و غبار می‌باشد و در عین حال بسیار سبک و مقاوم است.

مقاوم

عدسی‌های زایس با تکنولوژی لوتوتک، با یک لایه فوق سخت پوشانده شده که باعث دوام و سختی چندین برابر این نوع لنزها می‌شود.

دافع گرد و غبار

خصوصیات ویژه این نوع عدسی‌ها، موجب دفع هرگونه گرد و غبار از سطح لنز می‌شود و این امر به نوعی باعث مقاومت بیشتر عدسی در برابر خط و خش نیز می‌شود.

سهولت در تمیز کردن

به علت استفاده از بودن پوشش خاص در تکنولوژی لوتوتک، این عدسی‌ها دارای سطح فوق‌العاده صاف، لغزنده و صیقلی بوده و به راحتی تمیز و پاک می‌شوند و باعث ابن امر سبب افزایش طول عمر این عدسی‌ها می‌گردد.

فیلتر پرتو‌های مضر دستگاه‌های دیجیتال

این نوع عدسی به علت دارا بودن خاصیت آنتی الکترومگنتیک، تمامی اشعه‌های مضر ناشی از استفاده دستگاههای دیجیتال مانند: مانیتور، موبایل و … را فیلتر کرده و از بیماری‌های چشمی حاصل از استفاده از این ابزارها جلوگیری می‌کند.

پوشش آتنی‌رفلکس (ضد انعکاس)

پوشش آنتی‌رفلکس سبز این عدسی‌ها علاوه بر زیبا‌تر کردن ظاهر آن‌ها، موجب عدم انعکاس نور خورشید و یا نور‌های محیط بر روی سطح عدسی می‌شود. وجود لایه های چند گانه ضد بازتاب نور با کارایی و کیفیت بسیار بالا (میزان عبور نور ۹۹.۶ ٪) سبب ایجاد دیدی واضح‌تر و شفاف‌تر می‌گردد. و برای استفاده از مانیتور و سایر دستگاه‌های دیجیتال مناسب است.

فیلتر پرتو فرابنفش (اشعه UV)

این نوع فیلتر یکی از مهمترین و ضروری‌ترین فیلترهای موجود در عدسی‌ها می‌باشد. که باعث جلوگیری از اثرات منفی و مضر ناشی از اشعه فرابنفش موجود در نور خورشید می‌شود. این نوع عدسی‌ها قابلیت فیلتر کردن کامل این پرتو‌ها را دارد و تا ۴۰۰ نانومتر را شامل می‌شود (UV 400).


برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق صفحه تماس با ما نشانی و شماره تماس ما را داشته باشید.
 
مطالب مرتبط:

جدول مشخصات عدسی

ضعیفی 0.0☚6.00
آستیگمات 0.0☚2.00
نوع عدسی پلاستیک آنتی رفلکس
میزان فشردگی 1.56
نوع کاربری تمام مدل فریم ها
کشور سازنده آلمان
درجه کیفی A+
ضد خش دارد
ضد بخار دارد
UV 400
ضد انعکاس آنتی رفلکس با پوشش سبز دارد
آب گریز دارد

نظر بدهید