قیمت : 6,790,000 تومان

✔️ عدسی عینک فشرده سافایر اسیلور
✔️ ESSILOR Crizal Sapphire HR 1.67
✔️ عدسی استایلیس1.67 فشرده
✔️ دارای پوشش ضد انعکاس کریزال
✔️ سفایر HR دوبرابر مقاوم بیشتر در برابر لکه و چربی
✔️ محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
✔️ تمیز شوندگی بسیار آسان
✔️ فوق فشرده و بسیار ظریف
✔️ نصب و اجرا رایگان ارسال به سراسر ایران رایگان

Ξ قیمت برای دو عدد عدسی است
☎️ مشاوره در خرید:09154352243

کد محصول : 1.67ESSILOR Crizal Sapphire HR

دسته بندی : عدسی عینک

برند : ESSILOR

اشتراک گذاری:

عدسی عینک 1.67 ESSILOR  Crizal Sapphire HR

Crizal® Sapphire™ HR

شفافیتی که در برابر سختی های زندگی مقاومت می کند.

✔️ شفافیت مطلق: با اندازه‌گیری زاویه بازتاب 360 درجه، انعکاس‌ها را در هر زاویه تابش نور روی هر دو سطح لنز کاهش می‌دهد تا لنز برای استفاده کننده و ناظر از نظر بصری شفاف‌تر باشد.
✔️ مقاومت بادوام: با فناوری High-Resistance Technology™، Crizal® Sapphire™ HR در مقایسه با نسل قبلی خود تا 70% در برابر خراش مقاوم‌تر است.
✔️ سهولت در تمیز کردن: با خاصیت ضد لک بودن، Crizal® Sapphire™ HR در مقایسه با سایر رقبا 3 برابر راحت‌تر تمیز می‌شود.
✔️ محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش: Essilor® با شاخص E-SPF35™ خود، بالاترین سطح E-SPF® را ارائه می‌دهد که یک پوشش Crizal® می‌تواند در یک لنز شفاف ارائه دهد.

 عدسی عینک Crizal Sapphire HR (اسيلور عدسی های کریزال سافایر) کاملترین محافظت در برابر اشعه فرابنفش (UV) را در مقایسه با هر عدسی دیگری ارائه می دهند و نزدیکترین عدسی به عنوان «بدون خیرگی» در جهان هستند که این امر استفاده از آنها را به امری ضروری برای کسانی که از دستگاه های دیجیتال استفاده می کنند و نیز افرادی که قصد کاهش صدمات بینایی ناشی از اشعه UV را دارند تبدیل می نماید.

عدسی های کریزال سافایر به طرز باورنکردنی ای شفاف (آنها نامرئی ترین عدسی برای فرد عینکی هستند) و به صورت استثنایی مقاوم در برابر خراش هستند. سطح دارای چگالی بالا به معنی سخت بودن آنها به اندازه شیشه بوده و این عدسی ها بالاترین میزان تمیزشوندگی را در صنعت دارند. شما دیگر نیاز نیست نگران خراشیدگی های اتفاقی بر روی این عدسی باشید.

هر عدسی به طور مجزا فرآوری شده تا بالاترین میزان محافظت در برابر اشعه UV را در دنیا داشته باشد، این یعنی  E-SFP 35 در عین حفظ حداکثری نور مرئی قابل دریافت با چشم و عدم کاهش دید. در مجموع عدسی های کریزال سافایر میزان انعکاس را 50 درصد از بهترین عدسی های ضد انعکاس دیگر کاهش می دهند و یک انتخاب عالی برای کسانی هستند که زمان خود را صرف کار با دستگاه های دیجیتال یا صفحات نمایش و یا رانندگی در شب می کنند.

کریزال سافایر اچ آر اسیلور شاهکاری از لایه‌های نانو کریزال سافایر اچ آر است که دارای پوشش‌های متفاوتی بر سطح بیرونی و داخلی عدسی می باشد. این پوششها از لایه‌های نانویی تشکیل شده‌اند که یک پنجاهم ضخامت یک تار مو هستند. کریزال سافایر اچ آر دارای E-SPF 35 و فناوری ضد انعکاس ۳۶۰ اسیلور را دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد برند اسیلور

اسیلور، Essilor شرکت فرانسوی تولیدکننده لنزهای چشمی و انواع تجهیزات چشم‌پزشکی و نورشناسی می‌باشد، که دفتر مرکزی آن، در شهر پاریس، فرانسه قرار دارد. این شرکت در بازار بورس یورونکست پاریس ذکر شده است، که بعنوان یکی از ۴۰ شرکت بزرگ مستقر در شهر پاریس، محسوب می‌شود و یکی از اجزاء شاخص کاک ۴۰ نیز می‌باشد. اسیلور اولین شرکتی بود، که اقدام به ساخت و تولید لنزهای اصلاحی که بمنظور اصلاح پیرچشمی بکار می‌رود، نمود. این شرکت در سال ۱۹۷۲ با ادغام شرکت های اسل و سیلور راه‌اندازی شد. اسیلور در حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور جهان تولیدات خود را عرضه می‌کند و عمده فعالیت‌های خود را، تا حد زیادی بر روی بخش تحقیق و توسعه متمرکز نموده است. شرکت اسیلور بزرگترین سازنده لنزهای چشمی، در جهان است و در حال حاضر، بعنوان چهارمین شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی اروپا شناخته می‌شود.

(گروه نمرات عدسی اسلیور 1.67)

نوع عدسی ضعیفی آستیگمات
ESSILOR 1.67 -8.00 ☚ +8.00 2.00 ☚ 4.00

جهت خرید همکاران و مشاوره با ما تماس بگیرید

جدول مشخصات عدسی

ضعیفی 0.0☚7.00
آستیگمات 0.0☚2.00
نوع عدسی پلاستیک آنتی رفلکس کریزال سافایر
میزان فشردگی 1.67
نوع کاربری فشرده برای نمرات بالا
کشور سازنده فرانسه
درجه کیفی A+
ضد خش دارد
ضد بخار دارد
UV 400
ضد انعکاس UV400
آب گریز دارد

نظر بدهید