قیمت : 6,390,000 تومان

✔️ عدسی عینک طبی SSILOR 1.50 TRANSITIONS
✔️ عدسی اورما 1.50 ترانزیشن
✔️ نسل هفتم دودی با پوشش ضد انعکاس کریزال فورته
✔️ مقاوم در برابر لکه و چربی
✔️ گرد و غبار گریز
✔️ آب گریز و مقاوم در برابر خش
✔️ محافظت در برابر اشعه فرابنفش
✔️ تمیز شوندگی آسان
✔️ نصب و اجرا رایگان ارسال به سراسر کشور رایگان

Ξ (قیمت برای یک جفت عدسی میباشد)
☎️ مشاوره در خرید:09154352243

کد محصول : ESSILOR1.50TRANSITIONS

دسته بندی : عدسی عینک

برند : ESSILOR

اشتراک گذاری:

عدسی عینک طبی فتوکرمیک اسیلور

عدسی پلاستيک ارما ترانزيشن نسل هفتم با پوشش كريزال فورته، تنها عدسی عینک طبی فتوكرميک دارای ESPF است. از ویژگی های این عدسی فاصله زمانی كوتاه در تغيير رنگ و هماهنگی مقدار تيره شدن عدسی نسبت به محيط می باشد.

✔️ محافظت در برابر اشعه فرا بنفش، 100% اشعه UV را مسدود کنید
✔️ فیلتر نور آبی-بنفش

عدسی‌های هوشمند Transitions Light

ترنزیشن با درک عمیق از نحوه تعامل نور با چشم‌ها و با تطبیق خودکار با شرایط نوری متغیر، چه در داخل یا خارج از منزل، تجربه‌ای راحت و محافظت‌شده برای چشمان شما فراهم می‌کند.

(گروه نمرات عدسی اسیلور فرانسه)

نوع عدسی ضعیفی آستیگمات
ESSILOR 1.50 TRANSITIONS -8.00 ☚ +8.00 2.00 ☚ 4.00

عدسی فتوکرومیک چیست؟

عدسی های فتوکرومیک، نوع خاصی از عدسی هستند که در شرایط نوری مختلف تغییر رنگ میدهند، یعنی در روشنایی تیره و در تاریکی روشن شده، نور بیشتری را عبور می دهند.خاصيت اصلي اين عدسی ها آن است كه وقتي در معرض نورخورشيد قرار مي گيرند؛ يك ماده معدنی كه معمولا هاليد نقره است، به يون های تشكيل دهنده اش تجزيه می شود که اين امر باعث رنگی شدن آن می گردد. اين واكنش قابل برگشت است و اين خاصيت در طول زمان از بين نمی رود. در تاريكی، دو يون به هم متصل می شوند و دوباره ماده اصلی را می سازند و عدسی بی رنگ می شود.

در این لنزها میلیون‌ها مولکول کلرید نقره یا نمک های نقره با دیگر هالوژن‌ها قرار داد. لنز در غیاب نور ماوراء بنفش شفاف است. پس در اکثر جاهایی که با نور مصنوعی روشن شده این عینکها شفاف هستند. وقتی نور  uv(که در نور خورشید وجود دارد) به شیشه عینک برسد، ساختار مولکول‌ها تغییر می‌کند. این ساختار جدید بخشی از نور مرئی را جذب می‌کند و باعث می‌شود لنز تیره شود. هر چه شدت نور uv بیشتر باشد، لنز تیره تر می‌شود.تيره شدن شيشه فوتوكروميك در نور، نسبتًا سريع است ولي روشن شدن شيشه در تاريكي كندتر صورت مي گيرد. بنابراين استفاده از شيشه هاي فوتوكروميك قوي براي كساني كه به طور متناوب از روشنايي به تاريكي مي روند و يا براي رانندگي در مسيرهاي داراي سايه و تونل ، مناسب نيست . شيشه هاي زرد و نارنجي، امواج كوتاه را جذب مي كنند ولي نور زرد تا قرمز را از خود عبور مي دهند .

در گذشته عدسی های فتو کرومیک فقط از جنس شیشه ساخته می شدند، اما امروزه عدسی های فتوکرومیک پلاستیکی هم در بازار موجود می باشد.

نکاتی در مورد استفاده از عینک فتوکرومیک

1- عینک فتوکرومیک نمی تواند بطور کامل جایگزین عینک آفتابی شود، چون ممکن است تیرگی آن در نور شدید برای حفاظت از چشم ها کافی نباشد، اما به عنوان یک عینک عادی برای افراد فعالی که مکرراً در محیط های روشن و محیط سربسته رفت و آمد می کنند، کارایی خوبی دارد.

2- تغییر درجه حرارت می تواند شدت تیرگی عدسی فتوکرومیک را تغییر دهد. هرچه هوا سردتر باشد، عینک تیره تر و هرچه هوا گرمتر باشد، عینک روشن تر خواهد بود. لذا استفاده از این عدسی ها در شرایط آب و هوایی بسیار سرد توصیه نمی شود، زیرا سرما میزان عبور نور از این عدسی ها را تا حد صفر کاهش میدهد.

3- از آنجا که روشن شدن کامل عدسی فتوکرومیک چند دقیقه طول می کشد، استفاده از آن برای افراد مسن و هنگام رانندگی در شب توصیه نمیشود.

4- عدسی های فتوکرومیک به مرور زمان کهنه می شوند و توانایی روشن شدن را از دست میدهند ، استفاده از عینک فتوکرومیک کهنه در زمان رانندگی شبانه می تواند خطر آفرین باشد.

 درباره برند اسیلور

اسیلور، Essilor شرکت فرانسوی تولیدکننده لنزهای چشمی و انواع تجهیزات چشم‌پزشکی و نورشناسی می‌باشد، که دفتر مرکزی آن، در شهر پاریس، فرانسه قرار دارد. این شرکت در بازار بورس یورونکست پاریس ذکر شده است، که بعنوان یکی از ۴۰ شرکت بزرگ مستقر در شهر پاریس، محسوب می‌شود و یکی از اجزاء شاخص کاک ۴۰ نیز می‌باشد. اسیلور اولین شرکتی بود، که اقدام به ساخت و تولید لنزهای اصلاحی که بمنظور اصلاح پیرچشمی بکار می‌رود، نمود. این شرکت در سال ۱۹۷۲ با ادغام شرکت های اسل و سیلور راه‌اندازی شد. اسیلور در حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور جهان تولیدات خود را عرضه می‌کند و عمده فعالیت‌های خود را، تا حد زیادی بر روی بخش تحقیق و توسعه متمرکز نموده است. شرکت اسیلور بزرگترین سازنده لنزهای چشمی، در جهان است و در حال حاضر، بعنوان چهارمین شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی اروپا شناخته می‌شود.

جهت خرید همکاران و مشاوره با ما تماس بگیرید

جدول مشخصات عدسی

ضعیفی +4.00☚-4.00-
آستیگمات 0.0☚2.00
نوع عدسی فتو ترانزین ایزی پرو
میزان فشردگی 1.56-1.50
نوع کاربری تمام مدل فریم ها عینک مطالع
کشور سازنده فرانسه
درجه کیفی A+
ضد خش دارد
ضد بخار دارد
UV 400
ضد انعکاس ندارد
آب گریز ندارد

نظر بدهید