بارگیری...

عدسی عینک آنتی رفلکس دایول ایتالیا

بازدید : 2639

کد محصول : DIVEL ITALIA 1.56

دسته بندی : عدسی عینک

برند : DIVEL ITALIA


قیمت هر یک عدسی

دید شفاف

-راحت برای استفاده ی روزانه

-موجود در ایندکس های مختلف برای تمام نیاز های شما

-استانداردهای کیفیت تضمین شده با توجه به دید مخاطب

-عملکرد پایدار در طولانی مدت

-UV400


قیمت: 270,000 توماندرصورت نیاز به راهنمایی با شماره تلفن 09154352243 تماس بگیرید

عدسی پلاستیک آنتی رفلکس دایول ایتالیا

سفارش عینک

 عدسی های پلاستیک آنتی رفلکس دایول ایتالیا( DIVEL ITALIA )  تولید شده با استاندارد جهانی ضریب و شکست ۱.۵۶ می باشد . این محصول دارای ۱۰ درصد ظرافت بیشتر نسبت به عدسی های معمول با ضریب شکست ۱/۵۰ بوده و همچنین پوشش ۱۶ لایه و بسیار مقاوم این عدسی بر روی هر دو سطح لنز عینک ، علاوه بر زیبایی خاص ، دید شفاف تری را برای مصرف کننده فراهم می آورد . کلیه پوشش های این عدسی شامل گارانتی و در صورت از بین رفتن پوشش ها تا یک سال بدون هیچ هزینه ای تعویض و بعد از مدت فوق با ۵۰٪ قیمت عدسی قابل تعویض می باشد .

 

خصوصیات و پوشش های اپتیکی

پوشش آنتی رفلکس (silken ) علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد مینماید . پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

 فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش( UV) از مهمترین فیلتر ها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند . عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .
فیلتر کامل پرتوهای الکترومگنتیک ساتع شده از وسایل الکترونیکی مانند کامپیوتر ، لپ تاپ و انواع گجتهای الکترونیکی که در طول زمان منجر به ناهنجاریهای چشمی مانند آب مروارید و عوارضی چون سر درد و خستگی چشم می شود.

عدسی عینک آنتی رفلکس دایول ایتالیا

تشخیص اصل بودن عدسی

عدسی های دایول ایتالیا دارای ایرمارک این برند که با بخار کردن نمایان میشود است.

 

 

 

سفارش عینک

 

محصولات مرتبط