سایز:

قیمت : 490,000 تومان


قیمت : 490,000 تومان


قیمت : 490,000 تومان

شیشه عینک آفتابی ری بن RAY BAN
✔️ قیمت برای یک جفت عدسی بدون نمره
✔️ مناسب برای فریم های فلزی و کائچویی
✔️ شیشه دارای مارک عدسی ری بن ray ban
✔️ در سه رنگ: دودی، قهوه ای، مشکی

☎️ مشاوره: 09154352243

کد محصول : شیشه ریبن

دسته بندی : عدسی عینک

برند : RAY BAN

اشتراک گذاری:

شیشه عینک آفتابی ری بن RAY BAN

این عدسی ها ساخته شده از مرغوب ترین متریال است و در سه رنگ سبز، دودی، قهوه ای موجود میباشد و برای افرادی که عدسی عینک شان شکسته است قابل اجرا نیز می باشد.

به ایننکته در هنگام خرید توجه کنید که به علت تغیر رنگ در طیف های رنگی تولید عدسی های ری بن پیشنهاد میکنیم هردو عدسی باهم تعویض گردند.

شیشه دارای پوشش آنتی رفلکس

علاوه بر زیبایی ظاهری بیشتر عدسی ، موجب عدم انعکاس و ایجاد تصویر نورهای محیطی بر روی سطح لنز عینک شده و در نتیجه دید شفاف تری را در مقایسه با عدسی های فاقد این پوشش برای مصرف کننده ایجاد می نماید . پوشش آب گریز (ضد خش ، ضد چربی و ضد گرد وغبار) این عدسی موجب عدم چسبندگی چربی و گرد و غبار بر روی سطح لنز شده و تا حد زیادی به مقاومت عدسی در برابر خط و خش نیز می افزاید . سطح صیقلی و لغزنده این پوشش ، تمیزی آسانتر و در نتیجه طول عمر بیشتر عدسی را نیز به همراه دارد .

فیلتر کامل پرتوهای فرابنفش (UV)

فیلتر فرابنفش، از مهمترین فیلترها در انواع عینک های طبی و آفتابی میباشد . تابشهای نور خورشید دارای پرتوهای فرابنفش بوده که در طول زمان منجر به ناهنجاری هایی مانند آب مروارید میگردند. عدسی های عینک طبی با فیلتر کامل پرتوهای فرا بنفش تا ۴۰۰ نانومتر (UV400) از چشمان شما در برابر صدمات احتمالی به قرنیه ، عدسی چشم و یا شبکیه جلوگیری مینماید .

شیشه عینک ری بن مناسب چه کسانی است؟

✔️ فریم دارید و شیشه اش را میخواهید تعویض کنید
✔️ عدسی عینک شما خش دارد
✔️ یکی از عدسی های عینکتان شکسته است

چگونه عینک را برای ساخت ارسال کنید؟

پس از ثبت خرید در توضیحات اظافه کنید که فریم دارید تا مشاورین ما آدرس های اپراتور ما در شهر شما را ارسال کنند تا نصب عدسی توسط تیم کارشناسی با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام گردد.

چنانچه در شهر شما اپراتور نباشد به آدرس مجموعه اردسیبهشت در مشهد خیابان پرستار 3 با کد پستی 9176696111 ارسال فرمایید تا پس از ساخت درب منزل به صورت کملا رایگان تحویل بگیرید.

آیا عدسی ری بن (شیشه) بعد از نصب مثل روز اول عینک میشود؟

همانطور که میدانید در عینک اردیبهشت تمام ساخت عینک ها با دستگاهای اتومات نصب میگردد و تمام این مراحل ساخت زیر نظر کارشناس می باشد تا از عدسی ها مشابه کاخانه  ray banنصب گردد.

عدسی های ری بن ما دارای مارک

شیشه های  ray banدارای دو ایر مارک میباشد که در شیشه سمت راست در بالا سمت راست عدسی با فونت سفید قابل نمایش است و در عدسی سمت چپ در سمت چپ عدسی از داخل با لیزر هک شده است.

عدسی های  ray banقابل نصب به تمام فریم ها و نیمه فریم ها

با توجه به اینگه این عدسی ها بسیار با کیفیت است و طرفداران زیادی دارد شما میتوانید به روی انواع عینک های طبی و آفتابی سفارش دهید.

جهت خرید همکاران و مشاوره با ما تماس بگیرید

جدول مشخصات عدسی

ضعیفی بدون نمره
آستیگمات
نوع عدسی شیشه عینک آفتابی ریبن
میزان فشردگی
نوع کاربری تمام مدل فریم ها
کشور سازنده کره
درجه کیفی B+
ضد خش دارد
ضد بخار دارد
UV 400
ضد انعکاس UV400/آنتی رفلکس
آب گریز دارد

نظر بدهید